MĖNESIO ANGELAS


image

Spalio mėnesio Angelas - Pasitikėjimas

Spalio mėnesio Angelas – Pasitikėjimas
 
Judėkite remdamiesi savo vidinio žinojimo vietą o ne prisitaikydami prie išorinės patirties. Išlaisvinkite save iš įsipareigojimų ir poreikio kontroliuoti kūrybinius gyvenimo procesus.
 
Visai nesvarbu, kurį dvasinį kelią esate pasirinkę, tikroji ramybė ateina su atsakymu į klausimą: Ar esate pasiruošę liautis kontroliuoti savo gyvenimą ir pasitikėti kilniaširde jėga, valdančia viską, kas jau įvyko, vyksta ir dar įvyks ateityje?
 
Pasitikėjimas – tai dvasios kelias harmoningam fundamentalių visatos įstatymų laikymuisi. Egzistuoja gilus ritmas, užtikrinantis gyvenimo judėjimą ir nepasiduodantis mūsų valios kontrolei. Kai mes įgauname patirties per Pasitikėjimą, mūsų siela atsipalaiduoja ir ramiai priima susiklosčiusias aplinkybes. Mes galime ramiai ir užtikrintai pasitikėti tuo, ką visata mums suteikia, ir tuo, kad ji suteiks visus būtiniausius dalykus. Iš tikrųjų ji gali suteikti netgi daugiau, negu mes galim įsivaizduoti.
 
Kai mūsų sprendimai yra grindžiami Pasitikėjimu, mes tampame drąsiais ir galime rizikuoti. Mes neribojame savęs išreikšdami savo gebėjimus. Mes gyvename visavertį gyvenimą ir darome viską pasikliaudami vidiniais pojūčiais ir būdami įsitikinę, kad viskas pavyks. Gyvenimas tampa istorija kūrybai, o ne kliūčių lauku.
 
Be bazinio Pasitikėjimo, į atsirandančias aplinkybes mes esame linkę reaguoti pagal savo sąlygotumą, priversdami gyvenimą tekėti viena ar kita kryptimi. Mes prisirišame prie išankstinių nusistatymų ir išvadų. Mes tampame įsitempę ir sąlygoti bei darome viską, kad galėtumėme manipuliuoti aplinkybėmis pagal savo norus.
 
Štai pasiūlymas, kaip pakeisti automatinę vidinę reakciją į išorinius signalus. Kai užsidega geltona šviesoforo šviesa ir lieka saugus atstumas, kur jus galit sustoti iki užsidegant raudonai šviesai, ką jus esate linkę daryti? Greitinti procesą, kad pereitumete kelią? Jeigu taip, tai čia yra metafora supratimui apie tai, kas vyksta viduje; kai suveikia mūsų geltona nerimo spalva – mes greitėjame, labiau stengiamės, greičiau judame, daugiau darome, visos streso reakcijos atsako už mūsų sąlygotumą. Pasitikėjimas – tai mokėjimas sustoti ir sulaukti žalios šviesos, kuri taps signalu judėjimui į priekį.
 
Kodėl gi spalio mėnesį nepasitreniravus spausti stabdžius, kai dega geltona šviesa ir yra galimybė pasinaudoti šiuo momentu, kad sustotumete ir atsikvėptumete, pasikliautumete gyvenimu ir pajustumete jo ritmą, kol užsidegs žalia šviesa, signalizuojanti apie tolesnį judėjimą.
 
Pailsekite ir žinokite, kad viskas tiesiog yra labai, labai gerai – Šviesa jau yra beveik žalia... o kol tai dar neįvyko, atverskite savo mintis meilei ir geriems darbams. Mes tikimės, kad Angelai ir toliau įkvepia jūsų gyvenimą.
 
Nuoširdžiai,
Kathy
 
©1981-2020 InnerLinks Angel® Cards is a registered trademark of InnerLinks.

Apie žaidimą

Transformacijos Žaidimą® sukūrė Joy Drake ir Kathy Tyler Findhorn Bendruomenėje, Škotijoje (www.findhorn.org). Nuo Žaidimo sukūrimo 1978 metais, jį žaidė tūkstančiai žmonių visame pasaulyje. Per tiek metų sukurta daug naujų Žaidimo versijų.

Transformacijos Žaidimo® versijos:

                      Originali Transformacijos žaidimo versija – 5 žaidėjai ir 2 vedantieji, žaidimas paprastai užtrunka 7 dienos, yra ir 4 dienų originalaus žaidimo versija.

                      Transformacijos žaidimo stalo versija – nuo 2-jų iki 4-jų žaidėjų. Šią galima žaisti tiek su fasilitatoriumi, tiek ir be jo. Žaidimo komplekte yra supaprastintos taisyklės ir žaidimo proceso užrašymo lapai. Žaidimas su fasilitatoriumi vyksta pagal išplėstas taisykles ir leidžia žaisti gilesniame lygmenyje.

                      Žaidimo stalo versija nuo 2-jų iki 6-jų žaidėjų. Žaidžiama su sertifikuotu fasilitatoriumi, esant žaidimo laukui 6-žaidėjams.

                      SOLO žaidimas 1-am žaidėjui, vyksta pagal išplėstas taisykles, žaidžiama tik su fasilitatoriumi.

            ▪          Grupinė Transformacijos žaidimo versija skirtingoms grupėms ir bendruomenėms. Žaidžiama tik su fasilitatoriumi

                      Pasaulinis žaidimas, kuriame dalyvauja nuo 70 iki 150 žmonių. Žaidimas vyksta 1 kartą per metus Findhonre (Škotija) arba kitose šalyse.

                      Žaidimas įmonėms ir verslo struktūroms – FCP/Frameworks Coaching Process http://www.frameworkscoach.com.

 

Transformacijos Žaidimo® „šeimą“ sudaro kelios įvairios programos ir žaidimai, kurias kuria, vysto ir platina Innerlinks (http://www.innerlinks.com). Findhorn Bendruomenė, kurioje Žaidimas buvo sukurtas, yra Transformacijos žaidimo programų centras Europoje.

InnerLinks – konsultavimo ir apmokymo kompanija, įsikūrusi Jungtinėje Karalystėje ir JAV, kuri tiria ir vysto Transformacijos Žaidimo produktus, programas bei organizuoja fasilitatorių apmokymus. Ji yra vienintelė organizacija, paruošianti ir įgaliojanti fasilitatorius dirbti su Žaidimu profesionaliai.

InnerLinks apmoko įvairių Žaidimo versijų fasilitatorius, taip pat siūlo seminarus ir programas, kurios skatina asmeninį kūrybingumą ir ugdo kolektyvinį sąmoningumą bei atsakomybę.

Transformacijos Žaidimo fasilitatorių mokymai yra specializuoti ir intensyvūs, suteikiantys visapusišką paruošimą naudojant išplėstas taisykles. Tik įgalioti žmonės, išklausę InnerLinks apmokymus, turi galimybę dirbti profesionaliai su Transformacijos Žaidimu® ir naudoti jo pavadinimą bei logotipą.

ŽAIDIMAI LIETUVOJE


116

ŽAIDIMO VALANDŲ


358

ŽAIDĖJAI


256

RENGINIAI


Transformacijos žaidimas Vilniuje

  • 2020 Lapkričio 5

Transformacijos žaidimas/ Vilnius/ 05.11.2020 "Žaidimas Jums siūlo žaismingą, tačiau turtingą supratingumo būdą, dailiai pakeisiantį tai, kaip Jūs žaidžiate savo gyvenimą. Į tai galima žiūrėti kaip į sumažintą mūsų sielos kelionę gyvenimo keliu, suteikiančią suvokimo žmonėms, kurie tokiu būdu gali apžiūrėti savo sukurtus patyrimus ir įvertinti savo požiūrį į gyvenimą ir jo struktūrą. Stiprybės tampa aiškesnės, pabrėžiami mūsų apribojimai, aklavietės, suteikiamas šviežias požiūris į esamus iššūkius", - pasakoja Mary Inglis, viena iš žaidimo įkūrėjų, straipsnyje apie Transformacijos žaidimą.

ŽAIDĖJŲ ATSILIEPIMAI


ŽAIDIMO FASILITATORIAI
Rasa Šiekštelė

Vilnius

Tel: +370 61304751


Jelena Markūne

Vilnius

Tel: (+370) 65233237


Rūta Kazakevičienė

Marijampolė

Tel: +370 68528659


Rasa Norkienė

Vilnius

Tel: +370 61209149


Vitalijs Markūns

Vilnius

Tel: +370 64514852


Alge Jablonskienė

Kaunas

Tel: (+370) 62040420

TINKLARAŠČIO ĮRAŠAI


Transformacijos žaidimas – veidrodis, kuriame atsispindi mūsų gyvenimas

  • 2020 Kovo 13

„Transformacijos žaidimas – tarsi mūsų gyvenimo, mūsų pasaulio versija. Žaidimo metu kiekvienas žaidėjas gyvena savo mažą gyvenimą. Pamačius, kas vyksta žaidime, galima suprasti, kas vyksta realiame žmogaus gyvenime. Po žaidimo vyksta pokyčiai, nes žmogus suvokia kažką apie save, kitus, santykius, tai, kas jam trukdo, ko jam trūksta. Žmogus žaidimo metu gauna patirties ir ima keisti savo požiūrį. Kartais ir vienas nedidelis pokytis gali turėti įtakos žmogaus gyvenimui“, – sako žaidimo fasilitatorė J. Markūnė.

Skeptiškai nusiteikusi DŽEINĖ ALEKSANDER išbando naują kokteilių ir konsultacijų vakarėlį: Jūsų gyvenimą siūlantis pakeisti, pakvaišęs stalo žaidimas

  • 2019 Gegužės 13

Skeptiškai nusiteikusi DŽEINĖ ALEKSANDER išbando naują kokteilių ir konsultacijų vakarėlį: Jūsų gyvenimą siūlantis pakeisti, pakvaišęs stalo žaidimas Džeinė Aleksander paskelbė savo nuosprendį apie „tiesas pateikiantį“ stalo žaidimą. Ji teigia, kad prieš mėnesį pažaidus šį stalo žaidimą, jos karjera pasikeitė.

Žaidžiant Gyvenimo Žaidimą (1986)

  • 2018 Gegužės 18

Gyvenimo Žaidimas - tai stalo žaidimas sukurtas Joy Drake Findhorno bendruomenėje. Žaidimas pradėtas kurti prieš dešimt metų (1976 m.). "Norėjau atkurti patirtį įgytą Findhorne tokiu būdu, kad žmonės galėtų išgyventi pamokas ir įgyti suvokimą, įžvalgas, kaip tai vyksta čia Findhorne ir, svarbiausia, be persikėlimo gyventi į Findhorną trejiems metams, – sako Joy,- Tai buvo būdas išgryninti mokymosi procesą, kuris prasideda tuomet, kai mes pradedame suvokti, kad visas mūsų gyvenimas yra mokymosi arena."

REGISTRACIJOS FORMA


Norėdami užsiregistruoti žaidimui, užpildykite šią formą.

Adresas

Kontaktai

+370 65233237
info@transformacijoszaidimas.lt

Informacija išsiųsta.