MĖNESIO ANGELAS


image

Sausio mėnesio angelas - Ryžtas

Per gyvenimą ženkite atvira širdimi bei požiūriu, kuris skatina ieškoti sprendimo.

Naudokitės savo ryžtu sumaniai, tokiu būdu stiprindami savo kūrybinį procesą, o ne jį slopindami.

Ryžtas - tai vidinis budrumas, sustiprinantis mūsų žmogaus ir dieviškosios prigimties ryšį. Tai yra pastovumo, imlumo, pasirengimo ir reagavimo praktika - nebūtinai tokia tvarka.

Tai reiškia, kad galimai sutrikdysite status quo tiek savyje, tiek kituose, metant iššūkį veiksmams slypintiems už įprasto mąstymo būdo. Atminkite, kad ne tik mūsų išoriniai pasauliai yra nuolatinėje besivystančioje būsenoje, bet ir mūsų vidiniai dvasiniai patys, kai suvokiame, ką reiškia priklausyti aukštesniam pasauliui.

Ar jūs pasiryžę atsisakyti sistemingų įsitikinimų, kad paspartintumėte pokyčius?

Nauji būdai pasitikti besiskleidžiančią esamą akimirką įvyksta atsisakant jausmų spektro svyruojančio nuo arogancijos iki savivertės trūkumo, nuo pasyvumo iki agresijos - to, kas įsišaknije gėdos jausme. Tam tikrų dalykų susiformavimui reikalinga natūrali gyvenimo tėkmė. To, kas esminga, negalime priversti egzistuoti ar atvirkščiai, išnykti.

Ryžtas praplečia akiratį ir išlaisvina mūsų vidinę nuojautą, leidžiančią aiškiau suprasti, kada yra tinkama akimirka veikti. Ryžtas atneša lengvumo ir malonės pojūtį į mūsų gyvenimą, sąveiką su kitais ir, visų svarbiausia, į esamą laiką, tą, kuriuo gyvename!

Tikimės, kad Angelai ir toliau įkvėps jūsų gyvenimą.
Linkime jums ryžto dalintis savo nuostabumu, savo meile ir giliu ryšiu su savo Dieviškuoju.

Nuoširdžiai,
Kathy

www.innerlinks.com
©1981-2018 InnerLinks Angel® Cards is a registered trademark of InnerLinks.

Apie žaidimą

Transformacijos Žaidimą® sukūrė Joy Drake ir Kathy Tyler Findhorn Bendruomenėje, Škotijoje (www.findhorn.org). Nuo Žaidimo sukūrimo 1978 metais, jį žaidė tūkstančiai žmonių visame pasaulyje. Per tiek metų sukurta daug naujų Žaidimo versijų.

Transformacijos Žaidimo® versijos:

                      Originali Transformacijos žaidimo versija – 5 žaidėjai ir 2 vedantieji, žaidimas paprastai užtrunka 7 dienos, yra ir 4 dienų originalaus žaidimo versija.

                      Transformacijos žaidimo stalo versija – nuo 2-jų iki 4-jų žaidėjų. Šią galima žaisti tiek su fasilitatoriumi, tiek ir be jo. Žaidimo komplekte yra supaprastintos taisyklės ir žaidimo proceso užrašymo lapai. Žaidimas su fasilitatoriumi vyksta pagal išplėstas taisykles ir leidžia žaisti gilesniame lygmenyje.

                      Žaidimo stalo versija nuo 2-jų iki 6-jų žaidėjų. Žaidžiama su sertifikuotu fasilitatoriumi, esant žaidimo laukui 6-žaidėjams.

                      SOLO žaidimas 1-am žaidėjui, vyksta pagal išplėstas taisykles, žaidžiama tik su fasilitatoriumi.

            ▪          Grupinė Transformacijos žaidimo versija skirtingoms grupėms ir bendruomenėms. Žaidžiama tik su fasilitatoriumi

                      Pasaulinis žaidimas, kuriame dalyvauja nuo 70 iki 150 žmonių. Žaidimas vyksta 1 kartą per metus Findhonre (Škotija) arba kitose šalyse.

                      Žaidimas įmonėms ir verslo struktūroms – FCP/Frameworks Coaching Process http://www.frameworkscoach.com.

 

Transformacijos Žaidimo® „šeimą“ sudaro kelios įvairios programos ir žaidimai, kurias kuria, vysto ir platina Innerlinks (http://www.innerlinks.com). Findhorn Bendruomenė, kurioje Žaidimas buvo sukurtas, yra Transformacijos žaidimo programų centras Europoje.

InnerLinks – konsultavimo ir apmokymo kompanija, įsikūrusi Jungtinėje Karalystėje ir JAV, kuri tiria ir vysto Transformacijos Žaidimo produktus, programas bei organizuoja fasilitatorių apmokymus. Ji yra vienintelė organizacija, paruošianti ir įgaliojanti fasilitatorius dirbti su Žaidimu profesionaliai.

InnerLinks apmoko įvairių Žaidimo versijų fasilitatorius, taip pat siūlo seminarus ir programas, kurios skatina asmeninį kūrybingumą ir ugdo kolektyvinį sąmoningumą bei atsakomybę.

Transformacijos Žaidimo fasilitatorių mokymai yra specializuoti ir intensyvūs, suteikiantys visapusišką paruošimą naudojant išplėstas taisykles. Tik įgalioti žmonės, išklausę InnerLinks apmokymus, turi galimybę dirbti profesionaliai su Transformacijos Žaidimu® ir naudoti jo pavadinimą bei logotipą.

ŽAIDIMAI LIETUVOJE


105

ŽAIDIMO VALANDŲ


336

ŽAIDĖJAI


237

RENGINIAI


Transformacijos žaidimo® Fasilitatorių Mokymai Vilniuje

  • 2019 Vasario 8

2019 metu vasarį Vilniuje prasidės dviejų savaičių mokymai, kurio metu bus galima išmokti profesionaliai vesti Transformacijos žaidimą pagal išplėstas taisykles bei tapti akredituotu Innerlinks Transformacijos žaidimo® fasilitatoriumi.

ŽAIDĖJŲ ATSILIEPIMAI


ŽAIDIMO FASILITATORIAI
Jelena Markūne

Vilnius

Tel: (+370) 65233237


Vitalijs Markūns

Vilnius

Tel: +370 64514852


Alge Jablonskienė

Kaunas

Tel: (+370) 62040420

TINKLARAŠČIO ĮRAŠAI


Žaidžiant Gyvenimo Žaidimą (1986)

  • 2018 Gegužės 18

Gyvenimo Žaidimas - tai stalo žaidimas sukurtas Joy Drake Findhorno bendruomenėje. Žaidimas pradėtas kurti prieš dešimt metų (1976 m.). "Norėjau atkurti patirtį įgytą Findhorne tokiu būdu, kad žmonės galėtų išgyventi pamokas ir įgyti suvokimą, įžvalgas, kaip tai vyksta čia Findhorne ir, svarbiausia, be persikėlimo gyventi į Findhorną trejiems metams, – sako Joy,- Tai buvo būdas išgryninti mokymosi procesą, kuris prasideda tuomet, kai mes pradedame suvokti, kad visas mūsų gyvenimas yra mokymosi arena."

Transformacijos žaidimas - kas ir kaip

  • 2018 Sausio 8

Transformacijos žaidimas – tai veidrodis, kuriame atsispindi mūsų gyvenimas. Žaidimas pagrįstas paprastomis gyvenimo taisyklėmis, leidžiančiomis suvokti mūsų pagrindinius mechanizmus, kuriais vadovaudamiesi priimame sprendimus ir reaguojame į jų pasekmes.

REGISTRACIJOS FORMA


Norėdami užsiregistruoti žaidimui užpildykite šią formą.

Adresas

Kontaktai

+370 65233237
info@transformacijoszaidimas.lt

Informacija išsiųsta.