MĖNESIO ANGELAS


image

Gruodžio mėnesio angelas - tai Palaikymas

Palaikykite ryšius ir įsileiskite kitus. Praplėskite savo horizontą duodami ir priimdami.

Ženkite žmonių linkme juos padrąsindami ir būkite įvairiapusiški bei tikslūs savo sumanumu.

Palaikymas dažnai būna subjektyvus ir gali atrodyti painus. Kaip suteikti palaikymą, kam skirti savo energiją, ką vertinti aukščiausiai ir kaip žinoti, kas yra geriausia sau bei kitiems?

Tikras palaikymas yra sudarytas iš dviejų skirtingų aspektų, susietų tarpusavyje; meilė per švelnumo išraišką ir tiesa per atvirumo. Kai mes mylime be tiesos, mes kuriame ryšį su kitais neatsižvelgdami į savo vidų, dažnai norint nesukelti ‘bangų’. Kita vertus, kuriant ryšį pasitelkiant tik tiesa, atsiranda atstumo jausmas, pažeistas kritišku nusistatymu ir apsiribojimais.

Supynus švelnumą ir atvirumą kartu, atrandama pusiausvyra mūsų santykiuose su kitais. Kartais palaikymas yra reikiamas mylint kitus būdais, kurie suteiktų jiems tai, kas jiems atrodo reikalinga… užjautimas, pagalba, simpatija ar padrąsinimas. Kartais palaikymas reikalingas, kas slypi kitų viduje, sielai, parodomas nesąmoningų veiksmų konfrontacijos būdu, neslepiant to, kaip mes iš tiesų jaučiamės, ar prisiimant atsakomybę už veiksmus ar žodžius.

Nevisada būna paprasta pastebėti skirtumą tarp šių dviejų palaikymo srovių ir pradėti gijimo procesą. Galiausiai, mūsų pajėgumas išreikšti švelnumą ir atvirumą bei pilnai būti savimi, slepiasi tiktai mūsų įsitikinimuose apie tai, koks yra gyvenimas ir ką mes vertiname.

Atrasti būdus, kaip sukurti pusiausvyrą tarp šių gijų mūsų viduje su švelnumu ir atvirumu, parodo ir atneša gilesnį autentiškumo pojūtį mūsų veiksmams. Tai galiausiai palaiko mūsų pačių bei kitų vidinę esybę tuo, kas yra būtina klestėjimui.

Tegul jūsų širdis, protas ir veiksmai būna kupini švelnaus ir nuoširdaus palaikymo. Mes tikimės, kad Angelai ir toliau įkvėps jūsų gyvenimą.

Kathy

©1981-2019 InnerLinks Angel® Cards is a registered trademark of InnerLinks.

Please link to our site to share with your visitors: www.innerlinks.com

Apie žaidimą

Transformacijos Žaidimą® sukūrė Joy Drake ir Kathy Tyler Findhorn Bendruomenėje, Škotijoje (www.findhorn.org). Nuo Žaidimo sukūrimo 1978 metais, jį žaidė tūkstančiai žmonių visame pasaulyje. Per tiek metų sukurta daug naujų Žaidimo versijų.

Transformacijos Žaidimo® versijos:

                      Originali Transformacijos žaidimo versija – 5 žaidėjai ir 2 vedantieji, žaidimas paprastai užtrunka 7 dienos, yra ir 4 dienų originalaus žaidimo versija.

                      Transformacijos žaidimo stalo versija – nuo 2-jų iki 4-jų žaidėjų. Šią galima žaisti tiek su fasilitatoriumi, tiek ir be jo. Žaidimo komplekte yra supaprastintos taisyklės ir žaidimo proceso užrašymo lapai. Žaidimas su fasilitatoriumi vyksta pagal išplėstas taisykles ir leidžia žaisti gilesniame lygmenyje.

                      Žaidimo stalo versija nuo 2-jų iki 6-jų žaidėjų. Žaidžiama su sertifikuotu fasilitatoriumi, esant žaidimo laukui 6-žaidėjams.

                      SOLO žaidimas 1-am žaidėjui, vyksta pagal išplėstas taisykles, žaidžiama tik su fasilitatoriumi.

            ▪          Grupinė Transformacijos žaidimo versija skirtingoms grupėms ir bendruomenėms. Žaidžiama tik su fasilitatoriumi

                      Pasaulinis žaidimas, kuriame dalyvauja nuo 70 iki 150 žmonių. Žaidimas vyksta 1 kartą per metus Findhonre (Škotija) arba kitose šalyse.

                      Žaidimas įmonėms ir verslo struktūroms – FCP/Frameworks Coaching Process http://www.frameworkscoach.com.

 

Transformacijos Žaidimo® „šeimą“ sudaro kelios įvairios programos ir žaidimai, kurias kuria, vysto ir platina Innerlinks (http://www.innerlinks.com). Findhorn Bendruomenė, kurioje Žaidimas buvo sukurtas, yra Transformacijos žaidimo programų centras Europoje.

InnerLinks – konsultavimo ir apmokymo kompanija, įsikūrusi Jungtinėje Karalystėje ir JAV, kuri tiria ir vysto Transformacijos Žaidimo produktus, programas bei organizuoja fasilitatorių apmokymus. Ji yra vienintelė organizacija, paruošianti ir įgaliojanti fasilitatorius dirbti su Žaidimu profesionaliai.

InnerLinks apmoko įvairių Žaidimo versijų fasilitatorius, taip pat siūlo seminarus ir programas, kurios skatina asmeninį kūrybingumą ir ugdo kolektyvinį sąmoningumą bei atsakomybę.

Transformacijos Žaidimo fasilitatorių mokymai yra specializuoti ir intensyvūs, suteikiantys visapusišką paruošimą naudojant išplėstas taisykles. Tik įgalioti žmonės, išklausę InnerLinks apmokymus, turi galimybę dirbti profesionaliai su Transformacijos Žaidimu® ir naudoti jo pavadinimą bei logotipą.

ŽAIDIMAI LIETUVOJE


116

ŽAIDIMO VALANDŲ


358

ŽAIDĖJAI


256

RENGINIAI


Transformacijos žaidimas Vilniuje

  • 2019 Gruodžio 20

Transformacijos Žaidimas su Jelena Markūne Vilniuje gruodžio 20 d., penktadienį, 9.30 - 17.00 val., su pertrauka pietums. Transformacijos žaidimo procesas labai kūrybingas – tai yra patirtis, kurią įgydami suprantame apie save daugiau ir, jei norime, kitaip pradedame žiūrėti į save, kitus ir gyvenimą. Transformacijos žaidimas (The Transformation Game®) sukurtas daugiau nei prieš 40 metu Škotijoje, Findhorne. Tai yra kelionė po mūsų vidinį pasaulį, kur į bet kurį klausimą galima pažiūrėti iš skirtingų kampų, pamatyti, kur tam tikru momentu slypi mūsų stiprybės ar silpnybės bei padirbėti su skirtingomis savo asmenybės dalimis – siela (dvasinis lygmuo), kūnu (fizinis lygmuo), širdimi (emocinis lygmuo), protu (mentalinis lygmuo). Registracija el.paštu info@transformacija.lt

ŽAIDĖJŲ ATSILIEPIMAI


ŽAIDIMO FASILITATORIAI
Jelena Markūne

Vilnius

Tel: (+370) 65233237


Vitalijs Markūns

Vilnius

Tel: +370 64514852


Alge Jablonskienė

Kaunas

Tel: (+370) 62040420


Rasa Norkienė

Vilnius

Tel: +370 61209149


Rasa Šiekštelė

Vilnius

Tel: +370 61304751


Rūta Kazakevičienė

Marijampolė

Tel: +370 68528659

TINKLARAŠČIO ĮRAŠAI


Skeptiškai nusiteikusi DŽEINĖ ALEKSANDER išbando naują kokteilių ir konsultacijų vakarėlį: Jūsų gyvenimą siūlantis pakeisti, pakvaišęs stalo žaidimas

  • 2019 Gegužės 13

Skeptiškai nusiteikusi DŽEINĖ ALEKSANDER išbando naują kokteilių ir konsultacijų vakarėlį: Jūsų gyvenimą siūlantis pakeisti, pakvaišęs stalo žaidimas Džeinė Aleksander paskelbė savo nuosprendį apie „tiesas pateikiantį“ stalo žaidimą. Ji teigia, kad prieš mėnesį pažaidus šį stalo žaidimą, jos karjera pasikeitė.

Žaidžiant Gyvenimo Žaidimą (1986)

  • 2018 Gegužės 18

Gyvenimo Žaidimas - tai stalo žaidimas sukurtas Joy Drake Findhorno bendruomenėje. Žaidimas pradėtas kurti prieš dešimt metų (1976 m.). "Norėjau atkurti patirtį įgytą Findhorne tokiu būdu, kad žmonės galėtų išgyventi pamokas ir įgyti suvokimą, įžvalgas, kaip tai vyksta čia Findhorne ir, svarbiausia, be persikėlimo gyventi į Findhorną trejiems metams, – sako Joy,- Tai buvo būdas išgryninti mokymosi procesą, kuris prasideda tuomet, kai mes pradedame suvokti, kad visas mūsų gyvenimas yra mokymosi arena."

Transformacijos žaidimas - kas ir kaip

  • 2018 Sausio 8

Transformacijos žaidimas – tai veidrodis, kuriame atsispindi mūsų gyvenimas. Žaidimas pagrįstas paprastomis gyvenimo taisyklėmis, leidžiančiomis suvokti mūsų pagrindinius mechanizmus, kuriais vadovaudamiesi priimame sprendimus ir reaguojame į jų pasekmes.

REGISTRACIJOS FORMA


Norėdami užsiregistruoti žaidimui, užpildykite šią formą.

Adresas

Kontaktai

+370 65233237
info@transformacijoszaidimas.lt

Informacija išsiųsta.