MĖNESIO ANGELAS


image

Lapkričio mėnuo - Gausos Angelas

Puoselėkite savo kilnumo ir poelgių nuostatas, kad jų visur užtektų ir jums, ir kitiems.

Dalykitės laisvai ir dosniai.

Viena iš didžiausių žmonijos baimių – netekties baimė. Tai gali būti darbo, partnerio, įvaizdžio, jaunystės, gyvenimo stiliaus (ypač pinigų) netektis ar pagaliau – kūno mirties baimė. Tačiau baimė taip pat gali būti sveika ir mums naudinga, sutelkdama mūsų dėmesį į dėkingumą ir primindama mums imtis priemonių, kad galėtume rūpintis tuo, ką turime.

Kai esame stipriai prisirišę prie to, kas mus gąsdina ir priverčia širdį stipriau plakti, tada tarsi persikeliame iš visuotinio srauto ir apsigyvename „panikos mieste“. Iš norų kylanti energija, tam tikri dalykai, pokyčių aplinkybės, skirtingi jausmai – tai neveiksmingas būdas išeiti iš „paniko miesto“, nes mes tik norime
pakeisti dalykus pagal tai, ką mes manome, kad žinome.

Gausos esmė yra įsišaknijusi dinamiškame atvirume ir nuostaboje, kuri įkvepia mūsų norus naudojant optimizuojančią Būties jėgą.

Mums trūksta pripažinimo to, kas yra, o tai veda prie dėkingumo trūkumo. Tvirtai laikydamiesi tam tikrų dalykų ir išankstinių sprendimų, pakurstome ir sąlygojame patys save ir įprastinį elgesį, todėl negalime patirti Gausos stebuklo. Geriausiu atveju tik jaučiamės vienodi.

Nustembame, kai atsiveriame kažkam naujo, šviežio ir mistinio, leidžiančio visiškai laisvai eiti visur, kur tik norime tą akimirką.

Ši patirtis yra neįprasta, stebinanti ir išlaisvinanti; širdyje veda mus link daug pasitenkinimo teikiančio jausmo. Ji siūlo didingesnę, atviresnę tikrovės viziją ir mažina apribojimus, dosniai leidžia mums patiems dalintis šia patirtimi su visais ir visur.

Tikimės, kad Angelai ir toliau įkvėps jūsų gyvenimą ir išves jus iš „panikos miesto“. Galite pasijusti kupini nuostabos ir Gausos bei laisvai tuo dalytis.

Nuoširdžiai, 
Kathy

Apie žaidimą

Transformacijos Žaidimą® sukūrė Joy Drake ir Kathy Tyler Findhorn Bendruomenėje, Škotijoje (www.findhorn.org). Nuo Žaidimo sukūrimo 1978 metais, jį žaidė tūkstančiai žmonių visame pasaulyje. Per tiek metų sukurta daug naujų Žaidimo versijų.

Transformacijos Žaidimo® versijos:

                      Originali Transformacijos žaidimo versija – 5 žaidėjai ir 2 vedantieji, žaidimas paprastai užtrunka 7 dienos, yra ir 4 dienų originalaus žaidimo versija.

                      Transformacijos žaidimo stalo versija – nuo 2-jų iki 4-jų žaidėjų. Šią galima žaisti tiek su fasilitatoriumi, tiek ir be jo. Žaidimo komplekte yra supaprastintos taisyklės ir žaidimo proceso užrašymo lapai. Žaidimas su fasilitatoriumi vyksta pagal išplėstas taisykles ir leidžia žaisti gilesniame lygmenyje.

                      Žaidimo stalo versija nuo 2-jų iki 6-jų žaidėjų. Žaidžiama su sertifikuotu fasilitatoriumi, esant žaidimo laukui 6-žaidėjams.

                      SOLO žaidimas 1-am žaidėjui, vyksta pagal išplėstas taisykles, žaidžiama tik su fasilitatoriumi.

            ▪          Grupinė Transformacijos žaidimo versija skirtingoms grupėms ir bendruomenėms. Žaidžiama tik su fasilitatoriumi

                      Pasaulinis žaidimas, kuriame dalyvauja nuo 70 iki 150 žmonių. Žaidimas vyksta 1 kartą per metus Findhonre (Škotija) arba kitose šalyse.

                      Žaidimas įmonėms ir verslo struktūroms – FCP/Frameworks Coaching Process http://www.frameworkscoach.com.

 

Transformacijos Žaidimo® „šeimą“ sudaro kelios įvairios programos ir žaidimai, kurias kuria, vysto ir platina Innerlinks (http://www.innerlinks.com). Findhorn Bendruomenė, kurioje Žaidimas buvo sukurtas, yra Transformacijos žaidimo programų centras Europoje.

InnerLinks – konsultavimo ir apmokymo kompanija, įsikūrusi Jungtinėje Karalystėje ir JAV, kuri tiria ir vysto Transformacijos Žaidimo produktus, programas bei organizuoja fasilitatorių apmokymus. Ji yra vienintelė organizacija, paruošianti ir įgaliojanti fasilitatorius dirbti su Žaidimu profesionaliai.

InnerLinks apmoko įvairių Žaidimo versijų fasilitatorius, taip pat siūlo seminarus ir programas, kurios skatina asmeninį kūrybingumą ir ugdo kolektyvinį sąmoningumą bei atsakomybę.

Transformacijos Žaidimo fasilitatorių mokymai yra specializuoti ir intensyvūs, suteikiantys visapusišką paruošimą naudojant išplėstas taisykles. Tik įgalioti žmonės, išklausę InnerLinks apmokymus, turi galimybę dirbti profesionaliai su Transformacijos Žaidimu® ir naudoti jo pavadinimą bei logotipą.

ŽAIDIMAI LIETUVOJE


102

ŽAIDIMO VALANDŲ


328

ŽAIDĖJAI


234

RENGINIAI


Transformacijos žaidimo® Fasilitatorių Mokymai Vilniuje

  • 2019 Vasario 8

2019 metu vasarį Vilniuje prasidės dviejų savaičių mokymai, kurio metu bus galima išmokti profesionaliai vesti Transformacijos žaidimą pagal išplėstas taisykles bei tapti akredituotu Innerlinks Transformacijos žaidimo® fasilitatoriumi.

ŽAIDĖJŲ ATSILIEPIMAI


ŽAIDIMO FASILITATORIAI
Jelena Markūne

Vilnius

Tel: (+370) 65233237


Vitalijs Markūns

Vilnius

Tel: +370 64514852


Alge Jablonskienė

Vilnius

Tel: (+370) 62040420

TINKLARAŠČIO ĮRAŠAI


Žaidžiant Gyvenimo Žaidimą (1986)

  • 2018 Gegužės 18

Gyvenimo Žaidimas - tai stalo žaidimas sukurtas Joy Drake Findhorno bendruomenėje. Žaidimas pradėtas kurti prieš dešimt metų (1976 m.). "Norėjau atkurti patirtį įgytą Findhorne tokiu būdu, kad žmonės galėtų išgyventi pamokas ir įgyti suvokimą, įžvalgas, kaip tai vyksta čia Findhorne ir, svarbiausia, be persikėlimo gyventi į Findhorną trejiems metams, – sako Joy,- Tai buvo būdas išgryninti mokymosi procesą, kuris prasideda tuomet, kai mes pradedame suvokti, kad visas mūsų gyvenimas yra mokymosi arena."

Transformacijos žaidimas - kas ir kaip

  • 2018 Sausio 8

Transformacijos žaidimas – tai veidrodis, kuriame atsispindi mūsų gyvenimas. Žaidimas pagrįstas paprastomis gyvenimo taisyklėmis, leidžiančiomis suvokti mūsų pagrindinius mechanizmus, kuriais vadovaudamiesi priimame sprendimus ir reaguojame į jų pasekmes.

REGISTRACIJOS FORMA


Norėdami užsiregistruoti žaidimui užpildykite šią formą.

Adresas

Kontaktai

+370 65233237
info@transformacijoszaidimas.lt

Informacija išsiųsta.