MĖNESIO ANGELAS


image

Balandžio mėnesio Angelas - Priėmimas (Acceptance)

Leiskite prasisklaidyti nevertingumo miglai. Judėkite į priekį ir priimkite gyvenimą tokį, koks jis jums atsiskleidžia. Praktikuokite įtraukimo ir leidimo būti meną.
 
Savęs priėmimas - vidinio priėmimo dovana, kuri apima tai, kas mes esame ir kas mes nesame. Ji praplečia mūsų suvokimo horizontus, kas leidžia mums priimti įvairius gyvenimo paradoksus.
 
Priėmimas sumažina vidinio ir aplinkinio konflikto lygius ir skatina pokyčius. Jis paleidžia mus nuo mūsų asmeninės kovos su realybe ir leidžia atsiverti naujoms, iki šiol neegzistavusioms, galimybėms.
 
Priėmimas atlaisvina mūsų energiją. Tai laimė ir palaiminimas, lengvas lietus, ištirpdantis įsitikinimus, baimes ir dvejones, leidžiantis mums paklusti judėjimo tiesoms neapsiribojant savais interesais.
 
Jis įkvepia gyvybės platesniam vaizdui, pasitinka aukštesnę tikrovę ir kviečia mus įkūnyti savo Žmogiškąją prigimtį ir mūsų aukštesniosios Būties prigimtį. Tai leidžia išnykti konfliktui, taigi, mes patampame viena Esybe.
 
Šį mėnesį atraskite patirtis, kurių jūs atsisakote ar kurių bandote išvengti. Jeigu priėmimas jums atrodo neįmanomas, bandykite atpalaiduoti savo apsauginį atsaką, kuris paskirsto įsitikinimus į teisingus ir neteisingus, gerus ir blogus, kaltę ir nekaltumą. Tegul protas išsilaisvina nuo savo fiksacijų.
 
Leiskite Priėmimo Angelui apimti ir tvirtai apkabinti jus savo sparnais, pajuskite jo priėmimą ir jūs būsite pasiruošę juo dalintis su visais jūsų sutiktais žmonėmis.
 
Nuoširdžiai,
Kathy Tyler

Apie žaidimą

Transformacijos Žaidimą® sukūrė Joy Drake ir Kathy Tyler Findhorn Bendruomenėje, Škotijoje (www.findhorn.org). Nuo Žaidimo sukūrimo 1978 metais, jį žaidė tūkstančiai žmonių visame pasaulyje. Per tiek metų sukurta daug naujų Žaidimo versijų.

Transformacijos Žaidimo® versijos:

                      Originali Transformacijos žaidimo versija – 5 žaidėjai ir 2 vedantieji, žaidimas paprastai užtrunka 7 dienos, yra ir 4 dienų originalaus žaidimo versija.

                      Transformacijos žaidimo stalo versija – nuo 2-jų iki 4-jų žaidėjų. Šią galima žaisti tiek su fasilitatoriumi, tiek ir be jo. Žaidimo komplekte yra supaprastintos taisyklės ir žaidimo proceso užrašymo lapai. Žaidimas su fasilitatoriumi vyksta pagal išplėstas taisykles ir leidžia žaisti gilesniame lygmenyje.

                      Žaidimo stalo versija nuo 2-jų iki 6-jų žaidėjų. Žaidžiama su sertifikuotu fasilitatoriumi, esant žaidimo laukui 6-žaidėjams.

                      SOLO žaidimas 1-am žaidėjui, vyksta pagal išplėstas taisykles, žaidžiama tik su fasilitatoriumi.

            ▪          Grupinė Transformacijos žaidimo versija skirtingoms grupėms ir bendruomenėms. Žaidžiama tik su fasilitatoriumi

                      Pasaulinis žaidimas, kuriame dalyvauja nuo 70 iki 150 žmonių. Žaidimas vyksta 1 kartą per metus Findhonre (Škotija) arba kitose šalyse.

                      Žaidimas įmonėms ir verslo struktūroms – FCP/Frameworks Coaching Process http://www.frameworkscoach.com.

 

Transformacijos Žaidimo® „šeimą“ sudaro kelios įvairios programos ir žaidimai, kurias kuria, vysto ir platina Innerlinks (http://www.innerlinks.com). Findhorn Bendruomenė, kurioje Žaidimas buvo sukurtas, yra Transformacijos žaidimo programų centras Europoje.

InnerLinks – konsultavimo ir apmokymo kompanija, įsikūrusi Jungtinėje Karalystėje ir JAV, kuri tiria ir vysto Transformacijos Žaidimo produktus, programas bei organizuoja fasilitatorių apmokymus. Ji yra vienintelė organizacija, paruošianti ir įgaliojanti fasilitatorius dirbti su Žaidimu profesionaliai.

InnerLinks apmoko įvairių Žaidimo versijų fasilitatorius, taip pat siūlo seminarus ir programas, kurios skatina asmeninį kūrybingumą ir ugdo kolektyvinį sąmoningumą bei atsakomybę.

Transformacijos Žaidimo fasilitatorių mokymai yra specializuoti ir intensyvūs, suteikiantys visapusišką paruošimą naudojant išplėstas taisykles. Tik įgalioti žmonės, išklausę InnerLinks apmokymus, turi galimybę dirbti profesionaliai su Transformacijos Žaidimu® ir naudoti jo pavadinimą bei logotipą.

ŽAIDIMAI LIETUVOJE


105

ŽAIDIMO VALANDŲ


336

ŽAIDĖJAI


237

RENGINIAI


Transformacijos žaidimas Vilniuje

  • 2019 Gegužės 11

Transformacijos Žaidimas su Jelena Markūne Vilniuje gegužės 11 d., šeštadienį, 10.00 - 18.00 val., su pertrauka pietums. Transformacijos žaidimo procesas labai kūrybingas – tai yra patirtis, kurią įgydami suprantame apie save daugiau ir, jei norime, kitaip pradedame žiūrėti į save, kitus ir gyvenimą. Transformacijos žaidimas (The Transformation Game®) sukurtas daugiau nei prieš 40 metu Škotijoje, Findhorne. Tai yra kelionė po mūsų vidinį pasaulį, kur į bet kurį klausimą galima pažiūrėti iš skirtingų kampų, pamatyti, kur tam tikru momentu slypi mūsų stiprybės ar silpnybės bei padirbėti su skirtingomis savo asmenybės dalimis – siela (dvasinis lygmuo), kūnu (fizinis lygmuo), širdimi (emocinis lygmuo), protu (mentalinis lygmuo). Registracija el.pažtu info@transformacija.lt

ŽAIDĖJŲ ATSILIEPIMAI


ŽAIDIMO FASILITATORIAI
Jelena Markūne

Vilnius

Tel: (+370) 65233237


Vitalijs Markūns

Vilnius

Tel: +370 64514852


Alge Jablonskienė

Kaunas

Tel: (+370) 62040420


Rasa Norkienė

Vilnius

Tel: +370 61209149


Rasa Šiekštelė

Vilnius

Tel: +370 61304751


Rūta Kazakevičienė

Marijampolė

Tel: +370 68528659

TINKLARAŠČIO ĮRAŠAI


Žaidžiant Gyvenimo Žaidimą (1986)

  • 2018 Gegužės 18

Gyvenimo Žaidimas - tai stalo žaidimas sukurtas Joy Drake Findhorno bendruomenėje. Žaidimas pradėtas kurti prieš dešimt metų (1976 m.). "Norėjau atkurti patirtį įgytą Findhorne tokiu būdu, kad žmonės galėtų išgyventi pamokas ir įgyti suvokimą, įžvalgas, kaip tai vyksta čia Findhorne ir, svarbiausia, be persikėlimo gyventi į Findhorną trejiems metams, – sako Joy,- Tai buvo būdas išgryninti mokymosi procesą, kuris prasideda tuomet, kai mes pradedame suvokti, kad visas mūsų gyvenimas yra mokymosi arena."

Transformacijos žaidimas - kas ir kaip

  • 2018 Sausio 8

Transformacijos žaidimas – tai veidrodis, kuriame atsispindi mūsų gyvenimas. Žaidimas pagrįstas paprastomis gyvenimo taisyklėmis, leidžiančiomis suvokti mūsų pagrindinius mechanizmus, kuriais vadovaudamiesi priimame sprendimus ir reaguojame į jų pasekmes.

REGISTRACIJOS FORMA


Norėdami užsiregistruoti žaidimui užpildykite šią formą.

Adresas

Kontaktai

+370 65233237
info@transformacijoszaidimas.lt

Informacija išsiųsta.