MĖNESIO ANGELAS


image

Balandžio mėnesio Angelas - Prabudimas

Leiskite saulei nušviesti pasyvias, nutirpusias ar primirštas savęs dalis. Išsibraukite miegą iš akių ir pasveikinkite naująją aušrą.

Mums metamas iššūkis naviguoti per neramius vandenis. Tai esamas mūsų evoliucijos etapas, atspindintis laikinąją žmogaus būklės prigimtį. „Ir tai praeis“ ir mes sveikinsime naująją aušrą.

Prabudus ir suvokus tikrąją dalykų padėtį, patirtis nepertraukiama. Klaidinga manyti, kad tai ko nebuvo prieš tai, apsireiškė dabar. Tai tiksliau supratimas, kad kažko prieš tai būta, to, kas buvo žinoma, tik primiršta.

Didelę mūsų tapatybės dalį suformavo mūsų tėvai, mokytojai, draugai ir įsivaizdavimai, kaip mes norime, kad kiti mus matytų. Šiuos įsitikinimus mes nešiojame savyje, kaip savęs supratimo atspirties tašką; kaip žmogų, kuriuo paprastai save laikome - užsiėmusį savo tikslais, baimėmis, norais ir problemomis.

Po paviršiumi slypi gilus ir platus tikrasis Aš, tačiau jo buvimas paprastai užmaskuojamas mažojo „aš“ poreikiais ir reikalavimais. Šis nesusipratimas tarp mažojo aš ir didesniojo Aš yra pagrindinė žmogaus būklės iliuzija. Prasiskverbus pro šią iliuziją, mes atrandame prabudimo esmę.

Prieš pripažįstant aukštesnes tiesas, platesnes ir daugialypes, yra svarbu pirmiau išmokti valdyti savo energiją, jaustis atsakingam už tikslius savo minčių ir jausmų padarinius, nes mums prabundant, jie automatiškai ir nedelsdami paverčiami veiksmais.

Norėdami sėkmingai sukurti naujų paradigmų pasaulį dabartinio planetų chaoso įkarštyje, turime atrasti šviesesnį ir labiau integracinį požiūrį į kasdienį gyvenimą. Įsiklausydami ir veikdami pagal jaučiamą intuiciją, mes galime ištaisyti ir ištobulinti savo susiderinimą su instinktyviais mūsų autentiškojo Aš impulsais.

Žadinkite savo Dieviškąjį buvimą su ketinimu leisti pasyviems prisiminimams išjudinti ir išgydyti pagrindines jūsų prabudimo kliūtis. Paprašykite energingo atsivėrimo ketindami prisiminti savo Tikrąjį Aš - su užtikrintumu, kuris jums neleis daugiau pamiršti.

Leiskite Prabudimo Angelui pasklisti per jūsų mėnesį. Leiskite sau prisiminti savo kilmę ir pasveikinkite naująją aušrą.

Nuoširdžiai,
Kathy Tyler

P.S. Jeigu kovo mėnesį dirbote su Išminties Angelu, skirkite porą minučių jo paleidimui jam atsidėkodami, prieš pasveikindami Prabudimo Angelą į savo gyvenimus balandžio mėnesiui.

©1981-2020 InnerLinks Angel® Cards is a registered trademark of InnerLinks. Please link to our site to share with your visitors.

Apie žaidimą

Transformacijos Žaidimą® sukūrė Joy Drake ir Kathy Tyler Findhorn Bendruomenėje, Škotijoje (www.findhorn.org). Nuo Žaidimo sukūrimo 1978 metais, jį žaidė tūkstančiai žmonių visame pasaulyje. Per tiek metų sukurta daug naujų Žaidimo versijų.

Transformacijos Žaidimo® versijos:

                      Originali Transformacijos žaidimo versija – 5 žaidėjai ir 2 vedantieji, žaidimas paprastai užtrunka 7 dienos, yra ir 4 dienų originalaus žaidimo versija.

                      Transformacijos žaidimo stalo versija – nuo 2-jų iki 4-jų žaidėjų. Šią galima žaisti tiek su fasilitatoriumi, tiek ir be jo. Žaidimo komplekte yra supaprastintos taisyklės ir žaidimo proceso užrašymo lapai. Žaidimas su fasilitatoriumi vyksta pagal išplėstas taisykles ir leidžia žaisti gilesniame lygmenyje.

                      Žaidimo stalo versija nuo 2-jų iki 6-jų žaidėjų. Žaidžiama su sertifikuotu fasilitatoriumi, esant žaidimo laukui 6-žaidėjams.

                      SOLO žaidimas 1-am žaidėjui, vyksta pagal išplėstas taisykles, žaidžiama tik su fasilitatoriumi.

            ▪          Grupinė Transformacijos žaidimo versija skirtingoms grupėms ir bendruomenėms. Žaidžiama tik su fasilitatoriumi

                      Pasaulinis žaidimas, kuriame dalyvauja nuo 70 iki 150 žmonių. Žaidimas vyksta 1 kartą per metus Findhonre (Škotija) arba kitose šalyse.

                      Žaidimas įmonėms ir verslo struktūroms – FCP/Frameworks Coaching Process http://www.frameworkscoach.com.

 

Transformacijos Žaidimo® „šeimą“ sudaro kelios įvairios programos ir žaidimai, kurias kuria, vysto ir platina Innerlinks (http://www.innerlinks.com). Findhorn Bendruomenė, kurioje Žaidimas buvo sukurtas, yra Transformacijos žaidimo programų centras Europoje.

InnerLinks – konsultavimo ir apmokymo kompanija, įsikūrusi Jungtinėje Karalystėje ir JAV, kuri tiria ir vysto Transformacijos Žaidimo produktus, programas bei organizuoja fasilitatorių apmokymus. Ji yra vienintelė organizacija, paruošianti ir įgaliojanti fasilitatorius dirbti su Žaidimu profesionaliai.

InnerLinks apmoko įvairių Žaidimo versijų fasilitatorius, taip pat siūlo seminarus ir programas, kurios skatina asmeninį kūrybingumą ir ugdo kolektyvinį sąmoningumą bei atsakomybę.

Transformacijos Žaidimo fasilitatorių mokymai yra specializuoti ir intensyvūs, suteikiantys visapusišką paruošimą naudojant išplėstas taisykles. Tik įgalioti žmonės, išklausę InnerLinks apmokymus, turi galimybę dirbti profesionaliai su Transformacijos Žaidimu® ir naudoti jo pavadinimą bei logotipą.

ŽAIDIMAI LIETUVOJE


116

ŽAIDIMO VALANDŲ


358

ŽAIDĖJAI


256

RENGINIAI


Pasaulinis Žaidimas Findhorne

  • 2020 Rugsėjo 12

7 dienų trukmės Pasaulinis Žaidimas vyks rugsėjo 12-19 dienomis Findhorne, Škotijoje. Čia Transformacijos žaidimas buvo sukurtas jau daugiau nei prieš 40 metų. Įsivaizduokite, daugiau nei 100 žmonių 7 dienas dirbs su vienu bendru pasauliui svarbu ketinimu ir tuo pačiu metu spręs ir savo gyvenimo klausimus. Kviečiame! Daugiau informacijos: https://www.findhorn.org/programmes/planetary-game/

ŽAIDĖJŲ ATSILIEPIMAI


ŽAIDIMO FASILITATORIAI
Rasa Šiekštelė

Vilnius

Tel: +370 61304751


Jelena Markūne

Vilnius

Tel: (+370) 65233237


Rūta Kazakevičienė

Marijampolė

Tel: +370 68528659


Rasa Norkienė

Vilnius

Tel: +370 61209149


Vitalijs Markūns

Vilnius

Tel: +370 64514852


Alge Jablonskienė

Kaunas

Tel: (+370) 62040420

TINKLARAŠČIO ĮRAŠAI


Transformacijos žaidimas – veidrodis, kuriame atsispindi mūsų gyvenimas

  • 2020 Kovo 13

„Transformacijos žaidimas – tarsi mūsų gyvenimo, mūsų pasaulio versija. Žaidimo metu kiekvienas žaidėjas gyvena savo mažą gyvenimą. Pamačius, kas vyksta žaidime, galima suprasti, kas vyksta realiame žmogaus gyvenime. Po žaidimo vyksta pokyčiai, nes žmogus suvokia kažką apie save, kitus, santykius, tai, kas jam trukdo, ko jam trūksta. Žmogus žaidimo metu gauna patirties ir ima keisti savo požiūrį. Kartais ir vienas nedidelis pokytis gali turėti įtakos žmogaus gyvenimui“, – sako žaidimo fasilitatorė J. Markūnė.

Skeptiškai nusiteikusi DŽEINĖ ALEKSANDER išbando naują kokteilių ir konsultacijų vakarėlį: Jūsų gyvenimą siūlantis pakeisti, pakvaišęs stalo žaidimas

  • 2019 Gegužės 13

Skeptiškai nusiteikusi DŽEINĖ ALEKSANDER išbando naują kokteilių ir konsultacijų vakarėlį: Jūsų gyvenimą siūlantis pakeisti, pakvaišęs stalo žaidimas Džeinė Aleksander paskelbė savo nuosprendį apie „tiesas pateikiantį“ stalo žaidimą. Ji teigia, kad prieš mėnesį pažaidus šį stalo žaidimą, jos karjera pasikeitė.

Žaidžiant Gyvenimo Žaidimą (1986)

  • 2018 Gegužės 18

Gyvenimo Žaidimas - tai stalo žaidimas sukurtas Joy Drake Findhorno bendruomenėje. Žaidimas pradėtas kurti prieš dešimt metų (1976 m.). "Norėjau atkurti patirtį įgytą Findhorne tokiu būdu, kad žmonės galėtų išgyventi pamokas ir įgyti suvokimą, įžvalgas, kaip tai vyksta čia Findhorne ir, svarbiausia, be persikėlimo gyventi į Findhorną trejiems metams, – sako Joy,- Tai buvo būdas išgryninti mokymosi procesą, kuris prasideda tuomet, kai mes pradedame suvokti, kad visas mūsų gyvenimas yra mokymosi arena."

REGISTRACIJOS FORMA


Norėdami užsiregistruoti žaidimui, užpildykite šią formą.

Adresas

Kontaktai

+370 65233237
info@transformacijoszaidimas.lt

Informacija išsiųsta.