MĖNESIO ANGELAS


image

Spalio mėnesio Angelas – tai Aiškumas

Išvalyk savo suvokimą nuo sumaišties.

Susikaupk ties kryptinga ir atvira išraiška. Pamatyk pasaulį tokį, koks jis yra, be savo projekcijų, vertinimų ir manymų.
Aiškumas tai procesas, o ne pavienis įvykis, ir vieną kartą pasiektas parodo pažangą, o ne atvykimą prie tikslo. Meilė tiesai išsklaido prisirišimą, dėl kurio atsiranda nesusipratimai bei klaidingos išvados ir leidžia susijungti su mūsų esmine būtimi. Mokydamiesi prisiderinti prie mūsų tikrosios prigimties, ji praneša mūsų sąmonei apie teisingus požiūrius, kryptis bei veiksmus – laisvus nuo prielaidų ir vertinimų.

Ką turime daryti, norėdami paskatinti aiškumo atsiradimą? Įsitraukiame į dinaminį savęs tyrinėjimą; klausdami, kas yra mano būties šaltinis? Kodėl aš elgiuosi vienokiu arba kitokiu būdu? Ką turėčiau sutvarkyti/išgydyti? Per savęs tyrinėjimą mes kviečiame mūsų vidinę būtį atskleisti savo turtingumą ir paslaptingumą bei parodyti savo galimybes.

Mūsų suvokiamas pasaulis yra sudarytas iš mūsų minčių, idėjų, emocijų bei išraiškų. Jie yra svarbūs tik kaip orientyrai, ne kaip įtikinami realybės įrodymai. Turime leisti visiškai kokybiškai pasikeisti savo sapnams, mūsų dabartiniai savivokai, mūsų tapatumui.

Išvalykite sumaištį ir išankstinius nusistatymus, kurie dengia jūsų giliausius ir labiausiai branginamus vidinius pojūčius ir būkite visiškai savimi.

Tegul šį mėnesį Aiškumo Angelas įkvepia gyvybę į jūsų vidinę esybę ir atneša naujus kelius savęs ir pasaulio suvokimui.

Nuoširdžiai,
Kathy

www.innerlinks.com

Apie žaidimą

Transformacijos Žaidimą® sukūrė Joy Drake ir Kathy Tyler Findhorn Bendruomenėje, Škotijoje (www.findhorn.org). Nuo Žaidimo sukūrimo 1978 metais, jį žaidė tūkstančiai žmonių visame pasaulyje. Per tiek metų sukurta daug naujų Žaidimo versijų.

Transformacijos Žaidimo® versijos:

                      Originali Transformacijos žaidimo versija – 5 žaidėjai ir 2 vedantieji, žaidimas paprastai užtrunka 7 dienos, yra ir 4 dienų originalaus žaidimo versija.

                      Transformacijos žaidimo stalo versija – nuo 2-jų iki 4-jų žaidėjų. Šią galima žaisti tiek su fasilitatoriumi, tiek ir be jo. Žaidimo komplekte yra supaprastintos taisyklės ir žaidimo proceso užrašymo lapai. Žaidimas su fasilitatoriumi vyksta pagal išplėstas taisykles ir leidžia žaisti gilesniame lygmenyje.

                      Žaidimo stalo versija nuo 2-jų iki 6-jų žaidėjų. Žaidžiama su sertifikuotu fasilitatoriumi, esant žaidimo laukui 6-žaidėjams.

                      SOLO žaidimas 1-am žaidėjui, vyksta pagal išplėstas taisykles, žaidžiama tik su fasilitatoriumi.

            ▪          Grupinė Transformacijos žaidimo versija skirtingoms grupėms ir bendruomenėms. Žaidžiama tik su fasilitatoriumi

                      Pasaulinis žaidimas, kuriame dalyvauja nuo 70 iki 150 žmonių. Žaidimas vyksta 1 kartą per metus Findhonre (Škotija) arba kitose šalyse.

                      Žaidimas įmonėms ir verslo struktūroms – FCP/Frameworks Coaching Process http://www.frameworkscoach.com.

 

Transformacijos Žaidimo® „šeimą“ sudaro kelios įvairios programos ir žaidimai, kurias kuria, vysto ir platina Innerlinks (http://www.innerlinks.com). Findhorn Bendruomenė, kurioje Žaidimas buvo sukurtas, yra Transformacijos žaidimo programų centras Europoje.

InnerLinks – konsultavimo ir apmokymo kompanija, įsikūrusi Jungtinėje Karalystėje ir JAV, kuri tiria ir vysto Transformacijos Žaidimo produktus, programas bei organizuoja fasilitatorių apmokymus. Ji yra vienintelė organizacija, paruošianti ir įgaliojanti fasilitatorius dirbti su Žaidimu profesionaliai.

InnerLinks apmoko įvairių Žaidimo versijų fasilitatorius, taip pat siūlo seminarus ir programas, kurios skatina asmeninį kūrybingumą ir ugdo kolektyvinį sąmoningumą bei atsakomybę.

Transformacijos Žaidimo fasilitatorių mokymai yra specializuoti ir intensyvūs, suteikiantys visapusišką paruošimą naudojant išplėstas taisykles. Tik įgalioti žmonės, išklausę InnerLinks apmokymus, turi galimybę dirbti profesionaliai su Transformacijos Žaidimu® ir naudoti jo pavadinimą bei logotipą.

ŽAIDIMAI LIETUVOJE


98

ŽAIDIMO VALANDŲ


328

ŽAIDĖJAI


234

RENGINIAI


Transformacijos žaidimo® Fasilitatorių Mokymai Vilniuje

  • 2019 Vasario 8

2019 metu vasarį Vilniuje prasidės dviejų savaičių mokymai, kurio metu bus galima išmokti profesionaliai vesti Transformacijos žaidimą pagal išplėstas taisykles bei tapti akredituotu Innerlinks Transformacijos žaidimo® fasilitatoriumi.

ŽAIDĖJŲ ATSILIEPIMAI


ŽAIDIMO FASILITATORIAI
Jelena Markūne

Vilnius

Tel: (+370) 65233237


Vitalijs Markūns

Vilnius

Tel: +370 64514852


Alge Jablonskienė

Vilnius

Tel: (+370) 62040420

TINKLARAŠČIO ĮRAŠAI


Žaidžiant Gyvenimo Žaidimą (1986)

  • 2018 Gegužės 18

Gyvenimo Žaidimas - tai stalo žaidimas sukurtas Joy Drake Findhorno bendruomenėje. Žaidimas pradėtas kurti prieš dešimt metų (1976 m.). "Norėjau atkurti patirtį įgytą Findhorne tokiu būdu, kad žmonės galėtų išgyventi pamokas ir įgyti suvokimą, įžvalgas, kaip tai vyksta čia Findhorne ir, svarbiausia, be persikėlimo gyventi į Findhorną trejiems metams, – sako Joy,- Tai buvo būdas išgryninti mokymosi procesą, kuris prasideda tuomet, kai mes pradedame suvokti, kad visas mūsų gyvenimas yra mokymosi arena."

Transformacijos žaidimas - kas ir kaip

  • 2018 Sausio 8

Transformacijos žaidimas – tai veidrodis, kuriame atsispindi mūsų gyvenimas. Žaidimas pagrįstas paprastomis gyvenimo taisyklėmis, leidžiančiomis suvokti mūsų pagrindinius mechanizmus, kuriais vadovaudamiesi priimame sprendimus ir reaguojame į jų pasekmes.

REGISTRACIJOS FORMA


Norėdami užsiregistruoti žaidimui užpildykite šią formą.

Adresas

Kontaktai

+370 65233237
info@transformacijoszaidimas.lt

Informacija išsiųsta.