MĖNESIO ANGELAS


image

Birželio mėnesio Angelas - Gebėjimas atskirti

Panaudok savo aštrų žvilgnį, kad galėtum aiškiai atskirti ir protingai pasirinkti. Judėk į priekį su vidiniu pasitikėjimu.

Įžvalgumas arba gebėjimas atskirti – tai sielos impulso atpažinimas mūsų gyvenimuose. Jis kuria mūsų intuityvią galimybę reaguoti, suvokiant jėgą, kuri slepiasi esamoje akimirkoje. Įžvalgumas reikalauja, kad mes reguliariai apžvelgtumėme savo vertybės, įsitikinimus, praeities veiksmus, dabarties viltis ir ateities svajones.

Mes gyvename remdamiesi tuo, kuo tikime. Mūsų veiksmai yra nulemti mūsų įsitikinimų. Mūsų sąmoningumas atsispindi mumyse. Jeigu ieškosime – rasime. Kyla klausimas, iš kur atsiranda mūsų įsitikinimai. Aš manau, kad triuškinantis atsakymas į šį klausimą būtų, kad tai kyla iš kitų žmonių pasakojimų. Tik kelios mūsų mintys yra originalios ir sudaro mūsų įsitikinimus. Kaip individai, mes esame apibrėžti iš kartos į kartą suformuotų prielaidų.

Bet kas, jeigu mes esame kažkas daugiau. Kas, jeigu mes esame galingos būtybės, kurios greitu metu pabus iš ilgos nakties, pilnos sapnų. Kas, jeigu mes pasiekėme galutinį apšvietimo tašką ir esame ties gilaus savo kilmės suvokimo ir atskleidimo riba, kuri sugebės atnešti pasaulinę taika. Koks jausmas būtų pajusti mūsų ryšį su visata ir pasirinkti mūsų veiksmus, remiantis tuo, kaip realybe. Koks tuomet tu būtum šiandien? Kaip šis supratimas darytų įtaką tavo veiksmams?

Mūsų bendras iššūkis ir galimybė yra pasiduoti iliuzijoms, kurios tarsi kokonas saugo mus nuo prielaidų ir suvaržymų. Ir kaip vikšras ištirpsta mūsų įsivaizduojamose asmenybėse ir apibrėžia pasaulį, kuris numato drugelį pasveikinančią ateitį.

Mes tikimės, kad Gebėjimo atskirti bei Įžvalgumo Angelas nušvies jūsų gyvenimą šį mėnesį. Linkime, kad jūsų širdis ir protas atskirtų ir priimtų jūsų sielos dabartį.

Nuoširdžiai, 
Kathy

www.innerlinks.com

Apie žaidimą

Transformacijos Žaidimą® sukūrė Joy Drake ir Kathy Tyler Findhorn Bendruomenėje, Škotijoje (www.findhorn.org). Nuo Žaidimo sukūrimo 1978 metais, jį žaidė tūkstančiai žmonių visame pasaulyje. Per tiek metų sukurta daug naujų Žaidimo versijų.

Transformacijos Žaidimo® versijos:

                      Originali Transformacijos žaidimo versija – 5 žaidėjai ir 2 vedantieji, žaidimas paprastai užtrunka 7 dienos, yra ir 4 dienų originalaus žaidimo versija.

                      Transformacijos žaidimo stalo versija – nuo 2-jų iki 4-jų žaidėjų. Šią galima žaisti tiek su fasilitatoriumi, tiek ir be jo. Žaidimo komplekte yra supaprastintos taisyklės ir žaidimo proceso užrašymo lapai. Žaidimas su fasilitatoriumi vyksta pagal išplėstas taisykles ir leidžia žaisti gilesniame lygmenyje.

                      Žaidimo stalo versija nuo 2-jų iki 6-jų žaidėjų. Žaidžiama su sertifikuotu fasilitatoriumi, esant žaidimo laukui 6-žaidėjams.

                      SOLO žaidimas 1-am žaidėjui, vyksta pagal išplėstas taisykles, žaidžiama tik su fasilitatoriumi.

            ▪          Grupinė Transformacijos žaidimo versija skirtingoms grupėms ir bendruomenėms. Žaidžiama tik su fasilitatoriumi

                      Pasaulinis žaidimas, kuriame dalyvauja nuo 70 iki 150 žmonių. Žaidimas vyksta 1 kartą per metus Findhonre (Škotija) arba kitose šalyse.

                      Žaidimas įmonėms ir verslo struktūroms – FCP/Frameworks Coaching Process http://www.frameworkscoach.com.

 

Transformacijos Žaidimo® „šeimą“ sudaro kelios įvairios programos ir žaidimai, kurias kuria, vysto ir platina Innerlinks (http://www.innerlinks.com). Findhorn Bendruomenė, kurioje Žaidimas buvo sukurtas, yra Transformacijos žaidimo programų centras Europoje.

InnerLinks – konsultavimo ir apmokymo kompanija, įsikūrusi Jungtinėje Karalystėje ir JAV, kuri tiria ir vysto Transformacijos Žaidimo produktus, programas bei organizuoja fasilitatorių apmokymus. Ji yra vienintelė organizacija, paruošianti ir įgaliojanti fasilitatorius dirbti su Žaidimu profesionaliai.

InnerLinks apmoko įvairių Žaidimo versijų fasilitatorius, taip pat siūlo seminarus ir programas, kurios skatina asmeninį kūrybingumą ir ugdo kolektyvinį sąmoningumą bei atsakomybę.

Transformacijos Žaidimo fasilitatorių mokymai yra specializuoti ir intensyvūs, suteikiantys visapusišką paruošimą naudojant išplėstas taisykles. Tik įgalioti žmonės, išklausę InnerLinks apmokymus, turi galimybę dirbti profesionaliai su Transformacijos Žaidimu® ir naudoti jo pavadinimą bei logotipą.

ŽAIDIMAI LIETUVOJE


116

ŽAIDIMO VALANDŲ


358

ŽAIDĖJAI


256

ŽAIDĖJŲ ATSILIEPIMAI


ŽAIDIMO FASILITATORIAI
Rasa Šiekštelė

Vilnius

Tel: +370 61304751


Jelena Markūne

Vilnius

Tel: (+370) 65233237


Rūta Kazakevičienė

Marijampolė

Tel: +370 68528659


Rasa Norkienė

Vilnius

Tel: +370 61209149


Vitalijs Markūns

Vilnius

Tel: +370 64514852


Alge Jablonskienė

Kaunas

Tel: (+370) 62040420

TINKLARAŠČIO ĮRAŠAI


Transformaijos žaidimo gimimas

  • 2021 Birželio 10

Joy Drake neplanavo sukurti „Transformacijos žaidimo“, žaidimas pats beldėsi į durys ir nenorėjo „paleisti“ Joy. Papasakosime istoriją apie žaidimo gimimą (nuo to laiko jis yra „Findhorn“ bendruomenės dalis) ir tai, kaip Kathy Tyler tapo viena iš žaidimo įkūrėjų ir pamilo šį žaidimą!

Transformacijos žaidimas – veidrodis, kuriame atsispindi mūsų gyvenimas

  • 2020 Kovo 13

„Transformacijos žaidimas – tarsi mūsų gyvenimo, mūsų pasaulio versija. Žaidimo metu kiekvienas žaidėjas gyvena savo mažą gyvenimą. Pamačius, kas vyksta žaidime, galima suprasti, kas vyksta realiame žmogaus gyvenime. Po žaidimo vyksta pokyčiai, nes žmogus suvokia kažką apie save, kitus, santykius, tai, kas jam trukdo, ko jam trūksta. Žmogus žaidimo metu gauna patirties ir ima keisti savo požiūrį. Kartais ir vienas nedidelis pokytis gali turėti įtakos žmogaus gyvenimui“, – sako žaidimo fasilitatorė J. Markūnė.

Skeptiškai nusiteikusi DŽEINĖ ALEKSANDER išbando naują kokteilių ir konsultacijų vakarėlį: Jūsų gyvenimą siūlantis pakeisti, pakvaišęs stalo žaidimas

  • 2019 Gegužės 13

Skeptiškai nusiteikusi DŽEINĖ ALEKSANDER išbando naują kokteilių ir konsultacijų vakarėlį: Jūsų gyvenimą siūlantis pakeisti, pakvaišęs stalo žaidimas Džeinė Aleksander paskelbė savo nuosprendį apie „tiesas pateikiantį“ stalo žaidimą. Ji teigia, kad prieš mėnesį pažaidus šį stalo žaidimą, jos karjera pasikeitė.

REGISTRACIJOS FORMA


Norėdami užsiregistruoti žaidimui, užpildykite šią formą.

Adresas

Kontaktai

+370 65233237
info@transformacijoszaidimas.lt

Informacija išsiųsta.