MĖNESIO ANGELAS


image

Kovo mėnesio Angelas - Gebėjimas atskirti

Panaudok savo aštrų žvilgnį, kad galėtum aiškiai atskirti ir protingai pasirinkti. Judėk į priekį su vidiniu pasitikėjimu.

Įžvalgumas – tai sielos impulso atpažinimas mūsų gyvenimuose. Jis kuria mūsų intuityvią galimybę reaguoti, suvokiant jėgą, kuri slepiasi esamoje akimirkoje. Įžvalgumas reikalauja, kad mes reguliariai apžvelgtumėme savo vertybės, įsitikinimus, praeities veiksmus, dabarties viltis ir ateities svajones.

Mes gyvename remdamiesi tuo, kuo tikime. Mūsų veiksmai yra nulemti mūsų įsitikinimų. Mūsų sąmoningumas atsispindi mumyse. Jeigu ieškosime – rasime. Kyla klausimas, iš kur atsiranda mūsų įsitikinimai. Aš manau, kad triuškinantis atsakymas į šį klausimą būtų, kad tai kyla iš kitų žmonių pasakojimų. Tik kelios mūsų mintys yra originalios ir sudaro mūsų įsitikinimus. Kaip individai, mes esame apibrėžti iš kartos į kartą suformuotų prielaidų.

Bet kas, jeigu mes esame kažkas daugiau. Kas, jeigu mes esame galingos būtybės, kurios greitu metu pabus iš ilgos nakties, pilnos sapnų. Kas, jeigu mes pasiekėme galutinį apšvietimo tašką ir esame ties gilaus savo kilmės suvokimo ir atskleidimo riba, kuri sugebės atnešti pasaulinę taika. Koks jausmas būtų pajusti mūsų ryšį su visata ir pasirinkti mūsų veiksmus, remiantis tuo, kaip realybe. Koks tuomet tu būtum šiandien? Kaip šis supratimas darytų įtaką tavo veiksmams?

Mūsų bendras iššūkis ir galimybė yra pasiduoti iliuzijoms, kurios tarsi kokonas saugo mus nuo prielaidų ir suvaržymų. Ir kaip vikšras ištirpsta mūsų įsivaizduojamose asmenybėse ir apibrėžia pasaulį, kuris numato drugelį pasveikinančią ateitį.

Mes tikimės, kad Gebėjimo atskirti bei Įžvalgumo Angelas nušvies jūsų gyvenimą šį mėnesį. Linkime, kad jūsų širdis ir protas atskirtų ir priimtų jūsų sielos dabartį.

Nuoširdžiai, 
Kathy

www.innerlinks.com

Apie žaidimą

Transformacijos Žaidimą® sukūrė Joy Drake ir Kathy Tyler Findhorn Bendruomenėje, Škotijoje (www.findhorn.org). Nuo Žaidimo sukūrimo 1978 metais, jį žaidė tūkstančiai žmonių visame pasaulyje. Per tiek metų sukurta daug naujų Žaidimo versijų.

Transformacijos Žaidimo® versijos:

                      Originali Transformacijos žaidimo versija – 5 žaidėjai ir 2 vedantieji, žaidimas paprastai užtrunka 7 dienos, yra ir 4 dienų originalaus žaidimo versija.

                      Transformacijos žaidimo stalo versija – nuo 2-jų iki 4-jų žaidėjų. Šią galima žaisti tiek su fasilitatoriumi, tiek ir be jo. Žaidimo komplekte yra supaprastintos taisyklės ir žaidimo proceso užrašymo lapai. Žaidimas su fasilitatoriumi vyksta pagal išplėstas taisykles ir leidžia žaisti gilesniame lygmenyje.

                      Žaidimo stalo versija nuo 2-jų iki 6-jų žaidėjų. Žaidžiama su sertifikuotu fasilitatoriumi, esant žaidimo laukui 6-žaidėjams.

                      SOLO žaidimas 1-am žaidėjui, vyksta pagal išplėstas taisykles, žaidžiama tik su fasilitatoriumi.

            ▪          Grupinė Transformacijos žaidimo versija skirtingoms grupėms ir bendruomenėms. Žaidžiama tik su fasilitatoriumi

                      Pasaulinis žaidimas, kuriame dalyvauja nuo 70 iki 150 žmonių. Žaidimas vyksta 1 kartą per metus Findhonre (Škotija) arba kitose šalyse.

                      Žaidimas įmonėms ir verslo struktūroms – FCP/Frameworks Coaching Process http://www.frameworkscoach.com.

 

Transformacijos Žaidimo® „šeimą“ sudaro kelios įvairios programos ir žaidimai, kurias kuria, vysto ir platina Innerlinks (http://www.innerlinks.com). Findhorn Bendruomenė, kurioje Žaidimas buvo sukurtas, yra Transformacijos žaidimo programų centras Europoje.

InnerLinks – konsultavimo ir apmokymo kompanija, įsikūrusi Jungtinėje Karalystėje ir JAV, kuri tiria ir vysto Transformacijos Žaidimo produktus, programas bei organizuoja fasilitatorių apmokymus. Ji yra vienintelė organizacija, paruošianti ir įgaliojanti fasilitatorius dirbti su Žaidimu profesionaliai.

InnerLinks apmoko įvairių Žaidimo versijų fasilitatorius, taip pat siūlo seminarus ir programas, kurios skatina asmeninį kūrybingumą ir ugdo kolektyvinį sąmoningumą bei atsakomybę.

Transformacijos Žaidimo fasilitatorių mokymai yra specializuoti ir intensyvūs, suteikiantys visapusišką paruošimą naudojant išplėstas taisykles. Tik įgalioti žmonės, išklausę InnerLinks apmokymus, turi galimybę dirbti profesionaliai su Transformacijos Žaidimu® ir naudoti jo pavadinimą bei logotipą.

ŽAIDIMAI LIETUVOJE


105

ŽAIDIMO VALANDŲ


336

ŽAIDĖJAI


237

RENGINIAI


Didelio formato Transformacijos Žaidimas Grupei

  • 2019 Vasario 23

Šios dienos tema - Klestėjimas. Tiklsas kiekvienam rasti savo klestėjimo šaltinį, rasti geriausią būdą savo įgūdžiam bei patirčiai panaudoti, atnešant laimės, energijos ir grožio gyvenime. Šio žaidimo formatas - Išplėstas Transformacijos žaidimas grupėje, vedėja - Tatjana Scherbakova, sertifikuota Transformacijos žaidimo fasilitatorė, turinti daugiau nei 20 metų patirtį, oficiali Innerlinks trenerė bei atstovė. Žaidimas vyks rusų kalba. Data: 2019 m. vasario 23 d. Laikas nuo 9:30 iki 19:00

ŽAIDĖJŲ ATSILIEPIMAI


ŽAIDIMO FASILITATORIAI
Jelena Markūne

Vilnius

Tel: (+370) 65233237


Vitalijs Markūns

Vilnius

Tel: +370 64514852


Alge Jablonskienė

Kaunas

Tel: (+370) 62040420


Rasa Norkienė

Vilnius

Tel: +370 61209149


Rasa Šiekštelė

VilniusRūta Kazakevičienė

Marijampolė

TINKLARAŠČIO ĮRAŠAI


Žaidžiant Gyvenimo Žaidimą (1986)

  • 2018 Gegužės 18

Gyvenimo Žaidimas - tai stalo žaidimas sukurtas Joy Drake Findhorno bendruomenėje. Žaidimas pradėtas kurti prieš dešimt metų (1976 m.). "Norėjau atkurti patirtį įgytą Findhorne tokiu būdu, kad žmonės galėtų išgyventi pamokas ir įgyti suvokimą, įžvalgas, kaip tai vyksta čia Findhorne ir, svarbiausia, be persikėlimo gyventi į Findhorną trejiems metams, – sako Joy,- Tai buvo būdas išgryninti mokymosi procesą, kuris prasideda tuomet, kai mes pradedame suvokti, kad visas mūsų gyvenimas yra mokymosi arena."

Transformacijos žaidimas - kas ir kaip

  • 2018 Sausio 8

Transformacijos žaidimas – tai veidrodis, kuriame atsispindi mūsų gyvenimas. Žaidimas pagrįstas paprastomis gyvenimo taisyklėmis, leidžiančiomis suvokti mūsų pagrindinius mechanizmus, kuriais vadovaudamiesi priimame sprendimus ir reaguojame į jų pasekmes.

REGISTRACIJOS FORMA


Norėdami užsiregistruoti žaidimui užpildykite šią formą.

Adresas

Kontaktai

+370 65233237
info@transformacijoszaidimas.lt

Informacija išsiųsta.