MĖNESIO ANGELAS


image

Rugpjūčio mėnesio Angelas - Pasitenkinimas

Mėgaukitės tuo, kas yra dabar jūsų gyvenime.

Kūrybos procesas niekada nesibaigia. Liaukis stengtis viską pasiekti, ir ilsėkis su pasitenkinimu ir džiaugsmingu vykdymu.

Susitaikykite su tuo, kas yra, ir leiskite sau švelniai gyventi dabartyje. Praeities pergyvenimas nėra "ekologiškas", o nerimas dėl ateities yra griaunantis. Tiek viena tiek kita stumia nuo mūsų pasitenkinimo jausmą.

Vidinė ramybė mus ruošia naujiems atradimams ir palieka erdvės priimti ateinančias malones. Tai, kaip mes užpildome savo gyvenimą, lemia ir mūsų jaučiamą pasitenkinimo lygį.

Atsisakymas pastangų visko pasiekti, akimirksniu perkelia mūsų dėmesį. Tai tarsi paversti mūsų galvą skirtinga kryptimi ir mes vienam momentui atgimstame. Kažkas mumyse prabunda, ir mes galime žvelgti į realybę nepaisant mūsų patirties ir aplinkos sąlygų.

Žmonijoje vyksta kažkas, kas turbūt nevyko niekada anksčiau. Be aiškaus kelio ar žemėlapio, nurodančio mums koks bus sekantis globalaus suvokimo žingsnis, pasitenkinimas leidžia mėgautis ramiu pasitikėjimu. Nėra nieko vertingesnio, nei mėgautis šia akimirka.

Mes tikimės, kad Angelai ir toliau jus įkvepia.

Tegul šį mėnesį jums bus daug džiugių akimirkų.

Nuoširdžiai,

Kathy

www.innerlinks.com

©1981-2018 InnerLinks Angel® Cards is a registered trademark of InnerLinks.

Apie žaidimą

Transformacijos Žaidimą® sukūrė Joy Drake ir Kathy Tyler Findhorn Bendruomenėje, Škotijoje (www.findhorn.org). Nuo Žaidimo sukūrimo 1978 metais, jį žaidė tūkstančiai žmonių visame pasaulyje. Per tiek metų sukurta daug naujų Žaidimo versijų.

Transformacijos Žaidimo® versijos:

                      Originali Transformacijos žaidimo versija – 5 žaidėjai ir 2 vedantieji, žaidimas paprastai užtrunka 7 dienos, yra ir 4 dienų originalaus žaidimo versija.

                      Transformacijos žaidimo stalo versija – nuo 2-jų iki 4-jų žaidėjų. Šią galima žaisti tiek su fasilitatoriumi, tiek ir be jo. Žaidimo komplekte yra supaprastintos taisyklės ir žaidimo proceso užrašymo lapai. Žaidimas su fasilitatoriumi vyksta pagal išplėstas taisykles ir leidžia žaisti gilesniame lygmenyje.

                      Žaidimo stalo versija nuo 2-jų iki 6-jų žaidėjų. Žaidžiama su sertifikuotu fasilitatoriumi, esant žaidimo laukui 6-žaidėjams.

                      SOLO žaidimas 1-am žaidėjui, vyksta pagal išplėstas taisykles, žaidžiama tik su fasilitatoriumi.

            ▪          Grupinė Transformacijos žaidimo versija skirtingoms grupėms ir bendruomenėms. Žaidžiama tik su fasilitatoriumi

                      Pasaulinis žaidimas, kuriame dalyvauja nuo 70 iki 150 žmonių. Žaidimas vyksta 1 kartą per metus Findhonre (Škotija) arba kitose šalyse.

                      Žaidimas įmonėms ir verslo struktūroms – FCP/Frameworks Coaching Process http://www.frameworkscoach.com.

 

Transformacijos Žaidimo® „šeimą“ sudaro kelios įvairios programos ir žaidimai, kurias kuria, vysto ir platina Innerlinks (http://www.innerlinks.com). Findhorn Bendruomenė, kurioje Žaidimas buvo sukurtas, yra Transformacijos žaidimo programų centras Europoje.

InnerLinks – konsultavimo ir apmokymo kompanija, įsikūrusi Jungtinėje Karalystėje ir JAV, kuri tiria ir vysto Transformacijos Žaidimo produktus, programas bei organizuoja fasilitatorių apmokymus. Ji yra vienintelė organizacija, paruošianti ir įgaliojanti fasilitatorius dirbti su Žaidimu profesionaliai.

InnerLinks apmoko įvairių Žaidimo versijų fasilitatorius, taip pat siūlo seminarus ir programas, kurios skatina asmeninį kūrybingumą ir ugdo kolektyvinį sąmoningumą bei atsakomybę.

Transformacijos Žaidimo fasilitatorių mokymai yra specializuoti ir intensyvūs, suteikiantys visapusišką paruošimą naudojant išplėstas taisykles. Tik įgalioti žmonės, išklausę InnerLinks apmokymus, turi galimybę dirbti profesionaliai su Transformacijos Žaidimu® ir naudoti jo pavadinimą bei logotipą.

ŽAIDIMAI LIETUVOJE


98

ŽAIDIMO VALANDŲ


328

ŽAIDĖJAI


234

RENGINIAI


Transformacijas Žaidimas Grupei, 1 dienos žaidimas

  • 2018 Rugpjūčio 16

Rugpjūčio 16 diena Tai speciali didelio masto išplėsto formato Transformacijos Žaidimo versija, numatanti unikalų bendrą mokymosi procesą. Dirbami Kelyje, išdėstytame ant grindų, dalyviai kartu nagrinės tai, kas būtina jiems nustatant ir įgyvendinant tuos žingsnius, kurių jie norėtų imtis įgyvendinant tikslus, kuriuos jie sukuria kartu kaip grupė. Dalyvavimo kaina 100 euro nuo žmogaus Žaidima ves Tatjana Scherbakova - sertifikuota Transformacijos žaidimo fasilitatorė su 20 metu patirtim, sertifikuota trenerė ir oficiali Innerlinks atstovė, taip pat autorinių seminarų mokytoja. Žaidimas vyks rusų kalba Registracija el.paštu: jelena.markune@gmail.com Jelena, +370 65233237

ŽAIDĖJŲ ATSILIEPIMAI


ŽAIDIMO FASILITATORIAI
Jelena Markūne

Vilnius

Tel: (+370) 65233237


Vitalijs Markūns

Vilnius

Tel: +370 64514852


Alge Jablonskienė

Vilnius

Tel: (+370) 62040420

TINKLARAŠČIO ĮRAŠAI


Žaidžiant Gyvenimo Žaidimą (1986)

  • 2018 Gegužės 18

Gyvenimo Žaidimas - tai stalo žaidimas sukurtas Joy Drake Findhorno bendruomenėje. Žaidimas pradėtas kurti prieš dešimt metų (1976 m.). "Norėjau atkurti patirtį įgytą Findhorne tokiu būdu, kad žmonės galėtų išgyventi pamokas ir įgyti suvokimą, įžvalgas, kaip tai vyksta čia Findhorne ir, svarbiausia, be persikėlimo gyventi į Findhorną trejiems metams, – sako Joy,- Tai buvo būdas išgryninti mokymosi procesą, kuris prasideda tuomet, kai mes pradedame suvokti, kad visas mūsų gyvenimas yra mokymosi arena."

Transformacijos žaidimas - kas ir kaip

  • 2018 Sausio 8

Transformacijos žaidimas – tai veidrodis, kuriame atsispindi mūsų gyvenimas. Žaidimas pagrįstas paprastomis gyvenimo taisyklėmis, leidžiančiomis suvokti mūsų pagrindinius mechanizmus, kuriais vadovaudamiesi priimame sprendimus ir reaguojame į jų pasekmes.

REGISTRACIJOS FORMA


Norėdami užsiregistruoti žaidimui užpildykite šią formą.

Adresas

Kontaktai

+370 65233237
info@transformacijoszaidimas.lt

Informacija išsiųsta.