MĖNESIO ANGELAS


image

Birželio Angelas tai Užuojauta

Birželio Angelas tai Užuojauta

Nuoširdžiai suprasti žmogaus būklę, kuri apima skausmą savyje ir kituose, prasklaido kritiškumą ir atveria kelią supratingumui. Širdingas noras palengvinti kančias.

Užuojauta skleidžiama energija, kylanti iš dalies, esančios mumyse, kurioje laikoma “valia daryti gerą”.

Mūsų energetinio pėdsako dėka, mes pastoviai esame ryšy su aplinkiniais. Ant visko, ką mes paliečiame, mes paliekame savo žymę. Kuo mūsų ketinimai didesni, tuo ilgiau neišsisklaido mūsų žymė ir tuo didesnė mūsų prisilietimo įtaka. Tas pats galioja mūsų mintims ir jausmams, kuo stipresni ir besikartojantys, tuo ilgiau jie pasilieka.

Ugdoma užuojautos prigimtis dėl savęs ir kitų, veikia su gydomąja jėga, kuri padeda ištverti sunkumus ir auginti gebėjimą gyventi su tuo, kas yra. Ji suteikia prieglobstį nuo mūsų kritiškų minčių ir leidžia atsiverti mūsų širdims. Be užuojautos, mes nematome tiesos ir nespėjame pereiti kančių, siekiant pasitikėti didesne tikrove.

Užuojautos lavinimas trunka visą gyvenimą, ji ateina su patirtimi ir sužystant sumaningai širdžiai. Širdžiai, įžvalgiai į abejingumo, gailestingumo, supratingumo, nuoširdumo ir rūpestingumo subtilybes.

Kartais, mes pavargstame nuo nuolatinės užuojautos kitiems ir atitoliname save nuo dilemos būti žmogumi. Tai galėtų būti priežastis depresijai, stresui, smunkančiam pasitikėjimui savimi. Kai mes esame pastoviai sukrečiami aplinkos, paliekamas energetinis pėdsakas, išsekinantis mus iš mūsų širdžių.

Nėra reikalo keisti kažką ‘apie’ žmonijos išgyvenimus. Mes visi turime tašką, kuris mus išprovokuoja veiksmui. Bet klausimas, ar mūsų veiksmas sukelia domino efektą meilei ar išsiskyrimui? Jei prieinama iki išsiskyrimo, tai nėra vien kažko ar kažkieno dėka, tai kyla iš mūsų pačių širdžių.

Šį mėnesį, mokykitės užuojautos pojūčių, minčių ir jausmų pagalba, su ketinimu palikti supratingą energetinę žymę, kuri demonstruos valią daryti gerą ir rodyti meilę žmonijai, vienas kitam ir sau. Skirtumo nėra.

Būkite apgaubti Užuojautos Angelo sparnų, laikančių Jus saugiai savo širdyse. Kvieskite jį apglėbti ir nepaleisti tų, kuriuos mylite.

Nuoširdžiai,
Kathy

www.innerlinks.com

Apie žaidimą

Transformacijos Žaidimą® sukūrė Joy Drake ir Kathy Tyler Findhorn Bendruomenėje, Škotijoje (www.findhorn.org). Nuo Žaidimo sukūrimo 1978 metais, jį žaidė tūkstančiai žmonių visame pasaulyje. Per tiek metų sukurta daug naujų Žaidimo versijų.

Transformacijos Žaidimo® versijos:

                      Originali Transformacijos žaidimo versija – 5 žaidėjai ir 2 vedantieji, žaidimas paprastai užtrunka 7 dienos, yra ir 4 dienų originalaus žaidimo versija.

                      Transformacijos žaidimo stalo versija – nuo 2-jų iki 4-jų žaidėjų. Šią galima žaisti tiek su fasilitatoriumi, tiek ir be jo. Žaidimo komplekte yra supaprastintos taisyklės ir žaidimo proceso užrašymo lapai. Žaidimas su fasilitatoriumi vyksta pagal išplėstas taisykles ir leidžia žaisti gilesniame lygmenyje.

                      Žaidimo stalo versija nuo 2-jų iki 6-jų žaidėjų. Žaidžiama su sertifikuotu fasilitatoriumi, esant žaidimo laukui 6-žaidėjams.

                      SOLO žaidimas 1-am žaidėjui, vyksta pagal išplėstas taisykles, žaidžiama tik su fasilitatoriumi.

            ▪          Grupinė Transformacijos žaidimo versija skirtingoms grupėms ir bendruomenėms. Žaidžiama tik su fasilitatoriumi

                      Pasaulinis žaidimas, kuriame dalyvauja nuo 70 iki 150 žmonių. Žaidimas vyksta 1 kartą per metus Findhonre (Škotija) arba kitose šalyse.

                      Žaidimas įmonėms ir verslo struktūroms – FCP/Frameworks Coaching Process http://www.frameworkscoach.com.

 

Transformacijos Žaidimo® „šeimą“ sudaro kelios įvairios programos ir žaidimai, kurias kuria, vysto ir platina Innerlinks (http://www.innerlinks.com). Findhorn Bendruomenė, kurioje Žaidimas buvo sukurtas, yra Transformacijos žaidimo programų centras Europoje.

InnerLinks – konsultavimo ir apmokymo kompanija, įsikūrusi Jungtinėje Karalystėje ir JAV, kuri tiria ir vysto Transformacijos Žaidimo produktus, programas bei organizuoja fasilitatorių apmokymus. Ji yra vienintelė organizacija, paruošianti ir įgaliojanti fasilitatorius dirbti su Žaidimu profesionaliai.

InnerLinks apmoko įvairių Žaidimo versijų fasilitatorius, taip pat siūlo seminarus ir programas, kurios skatina asmeninį kūrybingumą ir ugdo kolektyvinį sąmoningumą bei atsakomybę.

Transformacijos Žaidimo fasilitatorių mokymai yra specializuoti ir intensyvūs, suteikiantys visapusišką paruošimą naudojant išplėstas taisykles. Tik įgalioti žmonės, išklausę InnerLinks apmokymus, turi galimybę dirbti profesionaliai su Transformacijos Žaidimu® ir naudoti jo pavadinimą bei logotipą.

ŽAIDIMAI LIETUVOJE


116

ŽAIDIMO VALANDŲ


358

ŽAIDĖJAI


256

RENGINIAI


Pasaulinis Žaidimas Findhorne

  • 2020 Rugsėjo 12

7 dienų trukmės Pasaulinis Žaidimas vyks rugsėjo 12-19 dienomis Findhorne, Škotijoje. Čia Transformacijos žaidimas buvo sukurtas jau daugiau nei prieš 40 metų. Įsivaizduokite, daugiau nei 100 žmonių 7 dienas dirbs su vienu bendru pasauliui svarbu ketinimu ir tuo pačiu metu spręs ir savo gyvenimo klausimus. Kviečiame! Daugiau informacijos: https://www.findhorn.org/programmes/planetary-game/

ŽAIDĖJŲ ATSILIEPIMAI


ŽAIDIMO FASILITATORIAI
Rasa Šiekštelė

Vilnius

Tel: +370 61304751


Jelena Markūne

Vilnius

Tel: (+370) 65233237


Rūta Kazakevičienė

Marijampolė

Tel: +370 68528659


Rasa Norkienė

Vilnius

Tel: +370 61209149


Vitalijs Markūns

Vilnius

Tel: +370 64514852


Alge Jablonskienė

Kaunas

Tel: (+370) 62040420

TINKLARAŠČIO ĮRAŠAI


Transformacijos žaidimas – veidrodis, kuriame atsispindi mūsų gyvenimas

  • 2020 Kovo 13

„Transformacijos žaidimas – tarsi mūsų gyvenimo, mūsų pasaulio versija. Žaidimo metu kiekvienas žaidėjas gyvena savo mažą gyvenimą. Pamačius, kas vyksta žaidime, galima suprasti, kas vyksta realiame žmogaus gyvenime. Po žaidimo vyksta pokyčiai, nes žmogus suvokia kažką apie save, kitus, santykius, tai, kas jam trukdo, ko jam trūksta. Žmogus žaidimo metu gauna patirties ir ima keisti savo požiūrį. Kartais ir vienas nedidelis pokytis gali turėti įtakos žmogaus gyvenimui“, – sako žaidimo fasilitatorė J. Markūnė.

Skeptiškai nusiteikusi DŽEINĖ ALEKSANDER išbando naują kokteilių ir konsultacijų vakarėlį: Jūsų gyvenimą siūlantis pakeisti, pakvaišęs stalo žaidimas

  • 2019 Gegužės 13

Skeptiškai nusiteikusi DŽEINĖ ALEKSANDER išbando naują kokteilių ir konsultacijų vakarėlį: Jūsų gyvenimą siūlantis pakeisti, pakvaišęs stalo žaidimas Džeinė Aleksander paskelbė savo nuosprendį apie „tiesas pateikiantį“ stalo žaidimą. Ji teigia, kad prieš mėnesį pažaidus šį stalo žaidimą, jos karjera pasikeitė.

Žaidžiant Gyvenimo Žaidimą (1986)

  • 2018 Gegužės 18

Gyvenimo Žaidimas - tai stalo žaidimas sukurtas Joy Drake Findhorno bendruomenėje. Žaidimas pradėtas kurti prieš dešimt metų (1976 m.). "Norėjau atkurti patirtį įgytą Findhorne tokiu būdu, kad žmonės galėtų išgyventi pamokas ir įgyti suvokimą, įžvalgas, kaip tai vyksta čia Findhorne ir, svarbiausia, be persikėlimo gyventi į Findhorną trejiems metams, – sako Joy,- Tai buvo būdas išgryninti mokymosi procesą, kuris prasideda tuomet, kai mes pradedame suvokti, kad visas mūsų gyvenimas yra mokymosi arena."

REGISTRACIJOS FORMA


Norėdami užsiregistruoti žaidimui, užpildykite šią formą.

Adresas

Kontaktai

+370 65233237
info@transformacijoszaidimas.lt

Informacija išsiųsta.