MĖNESIO ANGELAS


image

RUGSĖJO ANGELAS - UŽUOJAUTA

Nuoširdžiai suprasti žmogaus būklę, kuri apima skausmą savyje ir kituose, prasklaido kritiškumą ir atveria kelią supratingumui. Širdingas noras palengvinti kančias.
 
Užuojauta – skleidžiama energija, kylanti iš tos mūsų esybės dalies, kurioje laikoma “valia daryti gera”.
 
Mūsų energetinio pėdsako dėka, mes nuolat esame ryšyje su mus supančiu pasauliu. Visur, kur mes prisiliečiame, lieka mūsų žymė – mūsų energetinis pėdsakas. Kuo mūsų ketinimai didesni, tuo ilgiau neišsisklaido mūsų žymė ir tuo didesnė yra mūsų prisilietimo įtaka. Tas pats galioja mūsų mintims ir jausmams, kuo stipresni ir labiau besikartojantys, tuo ilgiau jie gyvuoja.
 
Ugdoma, užuojautos prigimtis dėl savęs ir kitų, veikia su gydomąja jėga, kuri padeda ištverti sunkumus ir auginti gebėjimą gyventi su tuo, kas yra. Ji suteikia prieglobstį nuo mūsų kritiškų minčių ir leidžia atsiverti mūsų širdims. Be užuojautos, mes negebame matyti tiesos ir pereiti kančių, siekiant pasitikėti didesne tikrove.
 
Užuojautos lavinimas trunka visą gyvenimą, ji ateina su patirtimi ir kai imame pasaulį suvokti širdimi. Kuomet Širdis pajunta net subtiliausias abejingumo, gailestingumo, supratingumo, nuoširdumo ir rūpestingumo apraiškas.
 
Kartais, mes pavargstame nuo nuolatinės užuojautos kitiems ir atitoliname save nuo dilemos būti žmogumi. Tai gali būti depresijos, streso, žemos savivertės priežastis. Kai mes esame nuolatos sukrečiami aplinkos, lieka energetinis pėdsakas, išsekinantis mus iš mūsų širdžių.
 
Nėra reikalo keisti kažką remiantis visos žmonijos išgyvenimais. Mes visi turime tašką, kuris mus išprovokuoja veiksmui. Bet klausimas, ar mūsų veiksmas sukelia domino efektą meilei ar išsiskyrimui? Jei prieinama iki išsiskyrimo, tai nėra vien kažko ar kažkieno dėka, tai kyla iš mūsų pačių širdžių.
 
Šį mėnesį, mokykitės užuojautos per prisilietimus, mintis ir jausmus, su ketinimu palikti užuojautos energetinę žymę, kuri skatina gėrį, meilę žmonijai, vienas kitam ir sau. Skirtumo nėra.
 
Būkite apgaubti Užuojautos Angelo sparnų, laikančių Jus saugiai savo širdyse. Kvieskite jį apglėbti ir nepaleisti tų, kuriuos mylite.
 
Nuoširdžiai,
Kathy
 

Apie žaidimą

Transformacijos Žaidimą® sukūrė Joy Drake ir Kathy Tyler Findhorn Bendruomenėje, Škotijoje (www.findhorn.org). Nuo Žaidimo sukūrimo 1978 metais, jį žaidė tūkstančiai žmonių visame pasaulyje. Per tiek metų sukurta daug naujų Žaidimo versijų.

Transformacijos Žaidimo® versijos:

                      Originali Transformacijos žaidimo versija – 5 žaidėjai ir 2 vedantieji, žaidimas paprastai užtrunka 7 dienos, yra ir 4 dienų originalaus žaidimo versija.

                      Transformacijos žaidimo stalo versija – nuo 2-jų iki 4-jų žaidėjų. Šią galima žaisti tiek su fasilitatoriumi, tiek ir be jo. Žaidimo komplekte yra supaprastintos taisyklės ir žaidimo proceso užrašymo lapai. Žaidimas su fasilitatoriumi vyksta pagal išplėstas taisykles ir leidžia žaisti gilesniame lygmenyje.

                      Žaidimo stalo versija nuo 2-jų iki 6-jų žaidėjų. Žaidžiama su sertifikuotu fasilitatoriumi, esant žaidimo laukui 6-žaidėjams.

                      SOLO žaidimas 1-am žaidėjui, vyksta pagal išplėstas taisykles, žaidžiama tik su fasilitatoriumi.

            ▪          Grupinė Transformacijos žaidimo versija skirtingoms grupėms ir bendruomenėms. Žaidžiama tik su fasilitatoriumi

                      Pasaulinis žaidimas, kuriame dalyvauja nuo 70 iki 150 žmonių. Žaidimas vyksta 1 kartą per metus Findhonre (Škotija) arba kitose šalyse.

                      Žaidimas įmonėms ir verslo struktūroms – FCP/Frameworks Coaching Process http://www.frameworkscoach.com.

 

Transformacijos Žaidimo® „šeimą“ sudaro kelios įvairios programos ir žaidimai, kurias kuria, vysto ir platina Innerlinks (http://www.innerlinks.com). Findhorn Bendruomenė, kurioje Žaidimas buvo sukurtas, yra Transformacijos žaidimo programų centras Europoje.

InnerLinks – konsultavimo ir apmokymo kompanija, įsikūrusi Jungtinėje Karalystėje ir JAV, kuri tiria ir vysto Transformacijos Žaidimo produktus, programas bei organizuoja fasilitatorių apmokymus. Ji yra vienintelė organizacija, paruošianti ir įgaliojanti fasilitatorius dirbti su Žaidimu profesionaliai.

InnerLinks apmoko įvairių Žaidimo versijų fasilitatorius, taip pat siūlo seminarus ir programas, kurios skatina asmeninį kūrybingumą ir ugdo kolektyvinį sąmoningumą bei atsakomybę.

Transformacijos Žaidimo fasilitatorių mokymai yra specializuoti ir intensyvūs, suteikiantys visapusišką paruošimą naudojant išplėstas taisykles. Tik įgalioti žmonės, išklausę InnerLinks apmokymus, turi galimybę dirbti profesionaliai su Transformacijos Žaidimu® ir naudoti jo pavadinimą bei logotipą.

ŽAIDIMAI LIETUVOJE


195

ŽAIDIMO VALANDŲ


506

ŽAIDĖJAI


345

RENGINIAI


Transformacijos Žaidimo vakaras

  • 2023 Rugsėjo 29

Žaidimas siūlo žaismingą, o kartu ir turiningą bei jautrų laiką su savimi. Kviečia pakeisti požiūrį į užsistovėjusias tiesas, atrasti pilnatvę ir vidinę ramybę. Susidomėjai? Prisijunk! Data: 2023-09-29 18:00-20:30 Vieta: Studija Harmonijos Slėnis, Aušros vartų g. 17-6 Trukmė: 2,5 val.

ŽAIDĖJŲ ATSILIEPIMAI


ŽAIDIMO FASILITATORIAI
Rasa Šiekštelė

Vilnius

Tel: +370 61304751


Jelena Markūne

Vilnius

Tel: (+370) 65233237


Rūta Kazakevičienė

Marijampolė

Tel: +370 68528659


Rasa Norkienė

Vilnius

Tel: +370 61209149


Vitalijs Markūns

Vilnius

Tel: +370 64514852


Alge Jablonskienė

Kaunas

Tel: (+370) 62040420

TINKLARAŠČIO ĮRAŠAI


Transformaijos žaidimo gimimas

  • 2021 Birželio 10

Joy Drake neplanavo sukurti „Transformacijos žaidimo“, žaidimas pats beldėsi į durys ir nenorėjo „paleisti“ Joy. Papasakosime istoriją apie žaidimo gimimą (nuo to laiko jis yra „Findhorn“ bendruomenės dalis) ir tai, kaip Kathy Tyler tapo viena iš žaidimo įkūrėjų ir pamilo šį žaidimą!

Transformacijos žaidimas – veidrodis, kuriame atsispindi mūsų gyvenimas

  • 2020 Kovo 13

„Transformacijos žaidimas – tarsi mūsų gyvenimo, mūsų pasaulio versija. Žaidimo metu kiekvienas žaidėjas gyvena savo mažą gyvenimą. Pamačius, kas vyksta žaidime, galima suprasti, kas vyksta realiame žmogaus gyvenime. Po žaidimo vyksta pokyčiai, nes žmogus suvokia kažką apie save, kitus, santykius, tai, kas jam trukdo, ko jam trūksta. Žmogus žaidimo metu gauna patirties ir ima keisti savo požiūrį. Kartais ir vienas nedidelis pokytis gali turėti įtakos žmogaus gyvenimui“, – sako žaidimo fasilitatorė J. Markūnė.

Skeptiškai nusiteikusi DŽEINĖ ALEKSANDER išbando naują kokteilių ir konsultacijų vakarėlį: Jūsų gyvenimą siūlantis pakeisti, pakvaišęs stalo žaidimas

  • 2019 Gegužės 13

Skeptiškai nusiteikusi DŽEINĖ ALEKSANDER išbando naują kokteilių ir konsultacijų vakarėlį: Jūsų gyvenimą siūlantis pakeisti, pakvaišęs stalo žaidimas Džeinė Aleksander paskelbė savo nuosprendį apie „tiesas pateikiantį“ stalo žaidimą. Ji teigia, kad prieš mėnesį pažaidus šį stalo žaidimą, jos karjera pasikeitė.

REGISTRACIJOS FORMA


Norėdami užsiregistruoti žaidimui, užpildykite šią formą.

Adresas

Kontaktai

+370 65233237
info@transformacijoszaidimas.lt

Informacija išsiųsta.