MĖNESIO ANGELAS


image

Vasario mėnesio Angelas - Šviesa

Leiskite savo dvasinei prigimčiai nušviesti ir įkvėpti gyvybės kiekvienai dienai.
 
Būkite atidūs! Nesuteikus pakankamai dėmesio detalėms, galimas dulsvų ir neveiklių sričių susiformavimas.
Mes randamės svarbios transformacijos laikotarpyje. Šviesos antplūdis skatina mus stiprinti savo dvasinį atsparumą bei virsti teigiamų pokyčių jėga, stimuliuojančia mūsų visuotinio kūno gijimą. Kiekvienas iš mūsų yra kviečiamas žengti link aukštesnės atsakomybės sau bei nušviesti savo dvasine šviesa jau egzistuojančius energijos laukus, taip nustatant naujas konfigūracijas.
 
Šviesa - tai ne tamsos išnykimas; tai tėkminga ir dinamiška gyvenimo esmė. Būti šviesos vykdytoju - tai užduotis atsidavusiems, o ne ieškantiems   veiklos laisvalaikiui. Laikas išsilaisvinti nuo įvairių, mūsų pačių sukurtų iliuzijų apie save bei mus supantį pasaulį.

Kviesdami grįžti, dėl kažkurios priežasties atitolusias savo visumos dalis, ir atrasdami būdą, kaip jas priimti atgal į savo širdį, leisite atgyti savo šviesos kūnui. Mintys, kurias jūs puoselėjate esamą akimirką, veikia jūsų ateitį. Tai atsispindi kiekvienoje akimirkoje ir visose ateinančiose akimirkose.

Štai du pavyzdžiai, kaip šį mėnesį sustiprinti savo šviesą. Nė vienas jų nėra paprastas - jie reikalauja noro mokytis ir tobulėti.

Pirmiausia, neliežuvaukite. Paskalos iš lūpų į lūpas tik pritemdo šviesą jumyse bei kituose. Laikas atrasti savo vidinę jėgą ir sąmonę, remiantis ne kitų sumenkinimu, o pripažįstant kiekvieno žmogaus unikalų indėlį į bendrą visumą. Mes turime pasirinkimą, ar kitą nuvertinti, ar savo žodžių galybe jį pripažinti tiek iš vidaus, tiek iš išorės.
 
Antra, iki šaknų perpraskite savo emocinius impulsus. Gera praktika yra neišreikšti besiveržiančių jausmų, o pasilikti juos sau ir bandyti perprasti jų gilesnę dinamiką. Tai nėra jausmų slopinimas. Laikas ir praktika leidžia suprasti šį skirtumą. Impulsyvių jausmų išreiškimas - tai savo nuovokos suvaržymas, transformacijos proceso stabdis. Ši praktika mus ugdo iš vidaus, neleisdama mums įsipainioti į ar pasimesti pakartotinėse kančiose.
 
Šį mėnesį Šviesos Angelas jums suteikia galimybę kilti aukščiau, sustiprinti savo dažnį bei atrasti naują būdą save pateikti pasauliui. Naujai apmokykite savo ego, įsiklausykite į savo sielą ir leiskite sau švytėti.
 
Nuoširdžiai,
Kathy Tyler
 
www.innerlinks.com
©1981-2018 InnerLinks Angel® Cards is a registered trademark of InnerLinks

Apie žaidimą

Transformacijos Žaidimą® sukūrė Joy Drake ir Kathy Tyler Findhorn Bendruomenėje, Škotijoje (www.findhorn.org). Nuo Žaidimo sukūrimo 1978 metais, jį žaidė tūkstančiai žmonių visame pasaulyje. Per tiek metų sukurta daug naujų Žaidimo versijų.

Transformacijos Žaidimo® versijos:

                      Originali Transformacijos žaidimo versija – 5 žaidėjai ir 2 vedantieji, žaidimas paprastai užtrunka 7 dienos, yra ir 4 dienų originalaus žaidimo versija.

                      Transformacijos žaidimo stalo versija – nuo 2-jų iki 4-jų žaidėjų. Šią galima žaisti tiek su fasilitatoriumi, tiek ir be jo. Žaidimo komplekte yra supaprastintos taisyklės ir žaidimo proceso užrašymo lapai. Žaidimas su fasilitatoriumi vyksta pagal išplėstas taisykles ir leidžia žaisti gilesniame lygmenyje.

                      Žaidimo stalo versija nuo 2-jų iki 6-jų žaidėjų. Žaidžiama su sertifikuotu fasilitatoriumi, esant žaidimo laukui 6-žaidėjams.

                      SOLO žaidimas 1-am žaidėjui, vyksta pagal išplėstas taisykles, žaidžiama tik su fasilitatoriumi.

            ▪          Grupinė Transformacijos žaidimo versija skirtingoms grupėms ir bendruomenėms. Žaidžiama tik su fasilitatoriumi

                      Pasaulinis žaidimas, kuriame dalyvauja nuo 70 iki 150 žmonių. Žaidimas vyksta 1 kartą per metus Findhonre (Škotija) arba kitose šalyse.

                      Žaidimas įmonėms ir verslo struktūroms – FCP/Frameworks Coaching Process http://www.frameworkscoach.com.

 

Transformacijos Žaidimo® „šeimą“ sudaro kelios įvairios programos ir žaidimai, kurias kuria, vysto ir platina Innerlinks (http://www.innerlinks.com). Findhorn Bendruomenė, kurioje Žaidimas buvo sukurtas, yra Transformacijos žaidimo programų centras Europoje.

InnerLinks – konsultavimo ir apmokymo kompanija, įsikūrusi Jungtinėje Karalystėje ir JAV, kuri tiria ir vysto Transformacijos Žaidimo produktus, programas bei organizuoja fasilitatorių apmokymus. Ji yra vienintelė organizacija, paruošianti ir įgaliojanti fasilitatorius dirbti su Žaidimu profesionaliai.

InnerLinks apmoko įvairių Žaidimo versijų fasilitatorius, taip pat siūlo seminarus ir programas, kurios skatina asmeninį kūrybingumą ir ugdo kolektyvinį sąmoningumą bei atsakomybę.

Transformacijos Žaidimo fasilitatorių mokymai yra specializuoti ir intensyvūs, suteikiantys visapusišką paruošimą naudojant išplėstas taisykles. Tik įgalioti žmonės, išklausę InnerLinks apmokymus, turi galimybę dirbti profesionaliai su Transformacijos Žaidimu® ir naudoti jo pavadinimą bei logotipą.

ŽAIDIMAI LIETUVOJE


105

ŽAIDIMO VALANDŲ


336

ŽAIDĖJAI


237

RENGINIAI


Didelio formato Transformacijos Žaidimas Grupei

  • 2019 Vasario 23

Šios dienos tema - Klestėjimas. Tiklsas kiekvienam rasti savo klestėjimo šaltinį, rasti geriausią būdą savo įgūdžiam bei patirčiai panaudoti, atnešant laimės, energijos ir grožio gyvenime. Šio žaidimo formatas - Išplėstas Transformacijos žaidimas grupėje, vedėja - Tatjana Scherbakova, sertifikuota Transformacijos žaidimo fasilitatorė, turinti daugiau nei 20 metų patirtį, oficiali Innerlinks trenerė bei atstovė. Žaidimas vyks rusų kalba. Data: 2019 m. vasario 23 d. Laikas nuo 9:30 iki 19:00

ŽAIDĖJŲ ATSILIEPIMAI


ŽAIDIMO FASILITATORIAI
Jelena Markūne

Vilnius

Tel: (+370) 65233237


Vitalijs Markūns

Vilnius

Tel: +370 64514852


Alge Jablonskienė

Kaunas

Tel: (+370) 62040420

TINKLARAŠČIO ĮRAŠAI


Žaidžiant Gyvenimo Žaidimą (1986)

  • 2018 Gegužės 18

Gyvenimo Žaidimas - tai stalo žaidimas sukurtas Joy Drake Findhorno bendruomenėje. Žaidimas pradėtas kurti prieš dešimt metų (1976 m.). "Norėjau atkurti patirtį įgytą Findhorne tokiu būdu, kad žmonės galėtų išgyventi pamokas ir įgyti suvokimą, įžvalgas, kaip tai vyksta čia Findhorne ir, svarbiausia, be persikėlimo gyventi į Findhorną trejiems metams, – sako Joy,- Tai buvo būdas išgryninti mokymosi procesą, kuris prasideda tuomet, kai mes pradedame suvokti, kad visas mūsų gyvenimas yra mokymosi arena."

Transformacijos žaidimas - kas ir kaip

  • 2018 Sausio 8

Transformacijos žaidimas – tai veidrodis, kuriame atsispindi mūsų gyvenimas. Žaidimas pagrįstas paprastomis gyvenimo taisyklėmis, leidžiančiomis suvokti mūsų pagrindinius mechanizmus, kuriais vadovaudamiesi priimame sprendimus ir reaguojame į jų pasekmes.

REGISTRACIJOS FORMA


Norėdami užsiregistruoti žaidimui užpildykite šią formą.

Adresas

Kontaktai

+370 65233237
info@transformacijoszaidimas.lt

Informacija išsiųsta.