MĖNESIO ANGELAS


image

Lapkričio mėnesio Angelas - Tikėjimas

Širdies užtikrintumas, kai protui niekas nesuprantama. Optimizmas - tai tikėjimo išraiška veiksme.

Tikėjimas yra Dievo atokvėpis suteikiantis atgaivos mūsų sielai. Mes jo negalime pamatyti, tik pajausti, tačiau svarbu būti budriam. Dvejonė, tai nežinia, ar mūsų dvasinės jėgos šaltinis mums bus pasiekiamas nelaimės, skausmo ar ligos laikotarpiais. Taip mūsų protas bando apsaugoti mūsų praeitį, ją užlaikyti.

Dvejoti dvasiškai yra natūralu. Tiesą sakant, dvejojimo metas gali mus privesti iki didžių transformacijos akimirkų ir būti “galiu” atsivėrimu į tikėjimą.

Ateitis išlikdama paslaptimi, su savimi atneša neužtikrintumo jausmą. Tik tikėjimas mus moko apmąstyti nežinomybę, kurios negalime nei apčiuopti, nei suvokti protu - žinių galia - o tik jausmų.

Mūsų tikėjimas apjungia praeitį su ateitimi ir suteikia mums tarsi dvasinės pusiausvyros. Jis mus užtikrina, kad Dievas gyvuoja ateitimi taip, kaip ir dabartimi bei praeitimi. Viskas, ko mes nežinome, susitelkia į Dievą, įskaitant mus, mūsų šeimas, draugus ir visą kolektyvinį gerovės jausmą. Vakar, šiandien ir rytoj visais įmanomais būdais.

Nerimas tarsi iškilusi vėliava, kurią pakeisti ketina tikėjimas. Viltis gyvuoja mūsų protuose, o tikėjimas - širdyse. Paleiskite savo mąstymo įpročius ir tikėkite, kad jūsų širdis jus pagaus. Atsitiktinių patirčių ir vidinių būsenų nebūna.

Dvasinės gyvenimo dimensijos egzistuoja, labiau negu tai, ką mes vadiname gyvenimu šioje žemėje. Tikėjimas, tai vienijantis principas, kartu sutveriantis visus potyrius ir sukuriantis ateitį, kurioje Dievas mūsų širdyse gyvuoja amžiams.

Tegul šis mėnuo pakylėja jūsų tikėjimą aukščiau, taip suteikiant atgaivos jūsų pasaulėžiūrai ir ramybės širdžiai.

Nuoširdžiai,
Kathy

 
©1981-2020 InnerLinks Angel® Cards is a registered trademark of InnerLinks.

Apie žaidimą

Transformacijos Žaidimą® sukūrė Joy Drake ir Kathy Tyler Findhorn Bendruomenėje, Škotijoje (www.findhorn.org). Nuo Žaidimo sukūrimo 1978 metais, jį žaidė tūkstančiai žmonių visame pasaulyje. Per tiek metų sukurta daug naujų Žaidimo versijų.

Transformacijos Žaidimo® versijos:

                      Originali Transformacijos žaidimo versija – 5 žaidėjai ir 2 vedantieji, žaidimas paprastai užtrunka 7 dienos, yra ir 4 dienų originalaus žaidimo versija.

                      Transformacijos žaidimo stalo versija – nuo 2-jų iki 4-jų žaidėjų. Šią galima žaisti tiek su fasilitatoriumi, tiek ir be jo. Žaidimo komplekte yra supaprastintos taisyklės ir žaidimo proceso užrašymo lapai. Žaidimas su fasilitatoriumi vyksta pagal išplėstas taisykles ir leidžia žaisti gilesniame lygmenyje.

                      Žaidimo stalo versija nuo 2-jų iki 6-jų žaidėjų. Žaidžiama su sertifikuotu fasilitatoriumi, esant žaidimo laukui 6-žaidėjams.

                      SOLO žaidimas 1-am žaidėjui, vyksta pagal išplėstas taisykles, žaidžiama tik su fasilitatoriumi.

            ▪          Grupinė Transformacijos žaidimo versija skirtingoms grupėms ir bendruomenėms. Žaidžiama tik su fasilitatoriumi

                      Pasaulinis žaidimas, kuriame dalyvauja nuo 70 iki 150 žmonių. Žaidimas vyksta 1 kartą per metus Findhonre (Škotija) arba kitose šalyse.

                      Žaidimas įmonėms ir verslo struktūroms – FCP/Frameworks Coaching Process http://www.frameworkscoach.com.

 

Transformacijos Žaidimo® „šeimą“ sudaro kelios įvairios programos ir žaidimai, kurias kuria, vysto ir platina Innerlinks (http://www.innerlinks.com). Findhorn Bendruomenė, kurioje Žaidimas buvo sukurtas, yra Transformacijos žaidimo programų centras Europoje.

InnerLinks – konsultavimo ir apmokymo kompanija, įsikūrusi Jungtinėje Karalystėje ir JAV, kuri tiria ir vysto Transformacijos Žaidimo produktus, programas bei organizuoja fasilitatorių apmokymus. Ji yra vienintelė organizacija, paruošianti ir įgaliojanti fasilitatorius dirbti su Žaidimu profesionaliai.

InnerLinks apmoko įvairių Žaidimo versijų fasilitatorius, taip pat siūlo seminarus ir programas, kurios skatina asmeninį kūrybingumą ir ugdo kolektyvinį sąmoningumą bei atsakomybę.

Transformacijos Žaidimo fasilitatorių mokymai yra specializuoti ir intensyvūs, suteikiantys visapusišką paruošimą naudojant išplėstas taisykles. Tik įgalioti žmonės, išklausę InnerLinks apmokymus, turi galimybę dirbti profesionaliai su Transformacijos Žaidimu® ir naudoti jo pavadinimą bei logotipą.

ŽAIDIMAI LIETUVOJE


116

ŽAIDIMO VALANDŲ


358

ŽAIDĖJAI


256

RENGINIAI


Global Transformation Game – New Times, New Beginnings: It’s Ours To Do

  • 2020 Gruodžio 28

7 dienų trukmės online Žaidimas vyks nuo gruodžio 28 iki sausio 3 d. tiesiai transliodamas iš Findhorno. Kviečiame dalyvauti, jeigu laisvai mokate bendrauti angliškai! Žaidimo fasilitatoriai: Joy Drake, Judy McAllister, Kathy Tyler, Mary Inglis ir Yasko Takahashi Daugiau informacijos: https://www.findhorn.org/programmes/new-times-new-beginnings/

ŽAIDĖJŲ ATSILIEPIMAI


ŽAIDIMO FASILITATORIAI
Rasa Šiekštelė

Vilnius

Tel: +370 61304751


Jelena Markūne

Vilnius

Tel: (+370) 65233237


Rūta Kazakevičienė

Marijampolė

Tel: +370 68528659


Rasa Norkienė

Vilnius

Tel: +370 61209149


Vitalijs Markūns

Vilnius

Tel: +370 64514852


Alge Jablonskienė

Kaunas

Tel: (+370) 62040420

TINKLARAŠČIO ĮRAŠAI


Transformacijos žaidimas – veidrodis, kuriame atsispindi mūsų gyvenimas

  • 2020 Kovo 13

„Transformacijos žaidimas – tarsi mūsų gyvenimo, mūsų pasaulio versija. Žaidimo metu kiekvienas žaidėjas gyvena savo mažą gyvenimą. Pamačius, kas vyksta žaidime, galima suprasti, kas vyksta realiame žmogaus gyvenime. Po žaidimo vyksta pokyčiai, nes žmogus suvokia kažką apie save, kitus, santykius, tai, kas jam trukdo, ko jam trūksta. Žmogus žaidimo metu gauna patirties ir ima keisti savo požiūrį. Kartais ir vienas nedidelis pokytis gali turėti įtakos žmogaus gyvenimui“, – sako žaidimo fasilitatorė J. Markūnė.

Skeptiškai nusiteikusi DŽEINĖ ALEKSANDER išbando naują kokteilių ir konsultacijų vakarėlį: Jūsų gyvenimą siūlantis pakeisti, pakvaišęs stalo žaidimas

  • 2019 Gegužės 13

Skeptiškai nusiteikusi DŽEINĖ ALEKSANDER išbando naują kokteilių ir konsultacijų vakarėlį: Jūsų gyvenimą siūlantis pakeisti, pakvaišęs stalo žaidimas Džeinė Aleksander paskelbė savo nuosprendį apie „tiesas pateikiantį“ stalo žaidimą. Ji teigia, kad prieš mėnesį pažaidus šį stalo žaidimą, jos karjera pasikeitė.

Žaidžiant Gyvenimo Žaidimą (1986)

  • 2018 Gegužės 18

Gyvenimo Žaidimas - tai stalo žaidimas sukurtas Joy Drake Findhorno bendruomenėje. Žaidimas pradėtas kurti prieš dešimt metų (1976 m.). "Norėjau atkurti patirtį įgytą Findhorne tokiu būdu, kad žmonės galėtų išgyventi pamokas ir įgyti suvokimą, įžvalgas, kaip tai vyksta čia Findhorne ir, svarbiausia, be persikėlimo gyventi į Findhorną trejiems metams, – sako Joy,- Tai buvo būdas išgryninti mokymosi procesą, kuris prasideda tuomet, kai mes pradedame suvokti, kad visas mūsų gyvenimas yra mokymosi arena."

REGISTRACIJOS FORMA


Norėdami užsiregistruoti žaidimui, užpildykite šią formą.

Adresas

Kontaktai

+370 65233237
info@transformacijoszaidimas.lt

Informacija išsiųsta.