MĖNESIO ANGELAS


image

KOVO ANGELAS – MALONĖ

Pusiausvyra ir elegancija formoje, pasaulėjautoje ir veiksmuose. Atsisakykite kovos ir leiskite Visatai dalyvauti jūsų gyvenimo kūryboje.
 
Malonė – tai gydantis balzamas, raminantis mūsų nervų sistemą ir suminkštinantis mūsų požiūrį į pasaulį. Ji suteikia mūsų sieloms erdvės ir leidžia panirti į širdies švelnumo būseną.
 
Statiškame pasaulyje, kuriame pilna nelaimių, dėl kurių nebejaučiame laimės, malonė lyg gerumo aura. Leiskite jai atkurti ramybės jausmą jumyse ir pripildyti visą tai, kuo jūs užsiimate.
 
Leiskite Malonei skambėti šį mėnesį. Jūsų žodžiai gali tapti gydančiais tiek jus pačius, tiek kitus. Žodžiai – tai įrankis, kurio pagalba galima išgydyti arba sužeisti, sujungti arba išskirti. Tegul jūsų žodžiai palaiko, padeda ir nuramina žmonijos nervų sistemą gydančiu malonės balzamu.
 
Malonės idėja tiesiogiai atskleidžia mūsų buvimo paslaptį. Tai yra tai, ko negalime apibūdinti, paruošti tam strategiją ar kontroliuoti. Bet mes galime atsiverti malonei, prisipildyti šventumu ir taip prisidėti prie šventumo ir erdvės užpildymo malone.
 
Laipsniškas vidinės transformacijos procesas ir pabudimas keičia tai, kaip suvokiame realybę. Informacijai suteikiama nauja kokybė. Vyksta sąmonės perkonstravimas, kas leidžia mums priimti, reaguoti ir kurti santykį su augančiu dieviškumo buvimo visame kame, per jį ir už jo ribų.
 
Malonė padeda pabusti ir suvokti Visatos tvarkos esmę. Gali būti, kad jūsų sielos kelionės esmė slypi paprastoje užduotyje tiesiog išmokti gyventi, būti ir tapti indu, per kurį malonė teka.
Tikime, kad Angelai ir toliau įkvepia jūsų gyvenimus.
 
Tebūnie jūsų širdis laiminga ir jūsų buvimas pripildytas malone.
 
Šiltai,
Kathy Tyler
 
P.S. jei jūs dirbote su Rizikos Angelu vasario mėnesį, skirkite kelias minutes tam, kad jį paleistumėte su dėkingumu, prieš pasveikindami Malonės Angelą savo gyvenime kovo mėnesį.
 
© 1981-2024 InnerLinks Angel® Cards yra užregistruotas InnerLinks prekinis ženklas.
 

Apie žaidimą

Transformacijos Žaidimą® sukūrė Joy Drake ir Kathy Tyler Findhorn Bendruomenėje, Škotijoje (www.findhorn.org). Nuo Žaidimo sukūrimo 1978 metais, jį žaidė tūkstančiai žmonių visame pasaulyje. Per tiek metų sukurta daug naujų Žaidimo versijų.

Transformacijos Žaidimo® versijos:

                      Originali Transformacijos žaidimo versija – 5 žaidėjai ir 2 vedantieji, žaidimas paprastai užtrunka 7 dienos, yra ir 4 dienų originalaus žaidimo versija.

                      Transformacijos žaidimo stalo versija – nuo 2-jų iki 4-jų žaidėjų. Šią galima žaisti tiek su fasilitatoriumi, tiek ir be jo. Žaidimo komplekte yra supaprastintos taisyklės ir žaidimo proceso užrašymo lapai. Žaidimas su fasilitatoriumi vyksta pagal išplėstas taisykles ir leidžia žaisti gilesniame lygmenyje.

                      Žaidimo stalo versija nuo 2-jų iki 6-jų žaidėjų. Žaidžiama su sertifikuotu fasilitatoriumi, esant žaidimo laukui 6-žaidėjams.

                      SOLO žaidimas 1-am žaidėjui, vyksta pagal išplėstas taisykles, žaidžiama tik su fasilitatoriumi.

            ▪          Grupinė Transformacijos žaidimo versija skirtingoms grupėms ir bendruomenėms. Žaidžiama tik su fasilitatoriumi

                      Pasaulinis žaidimas, kuriame dalyvauja nuo 70 iki 150 žmonių. Žaidimas vyksta 1 kartą per metus Findhonre (Škotija) arba kitose šalyse.

                      Žaidimas įmonėms ir verslo struktūroms – FCP/Frameworks Coaching Process http://www.frameworkscoach.com.

 

Transformacijos Žaidimo® „šeimą“ sudaro kelios įvairios programos ir žaidimai, kurias kuria, vysto ir platina Innerlinks (http://www.innerlinks.com). Findhorn Bendruomenė, kurioje Žaidimas buvo sukurtas, yra Transformacijos žaidimo programų centras Europoje.

InnerLinks – konsultavimo ir apmokymo kompanija, įsikūrusi Jungtinėje Karalystėje ir JAV, kuri tiria ir vysto Transformacijos Žaidimo produktus, programas bei organizuoja fasilitatorių apmokymus. Ji yra vienintelė organizacija, paruošianti ir įgaliojanti fasilitatorius dirbti su Žaidimu profesionaliai.

InnerLinks apmoko įvairių Žaidimo versijų fasilitatorius, taip pat siūlo seminarus ir programas, kurios skatina asmeninį kūrybingumą ir ugdo kolektyvinį sąmoningumą bei atsakomybę.

Transformacijos Žaidimo fasilitatorių mokymai yra specializuoti ir intensyvūs, suteikiantys visapusišką paruošimą naudojant išplėstas taisykles. Tik įgalioti žmonės, išklausę InnerLinks apmokymus, turi galimybę dirbti profesionaliai su Transformacijos Žaidimu® ir naudoti jo pavadinimą bei logotipą.

ŽAIDIMAI LIETUVOJE


195

ŽAIDIMO VALANDŲ


506

ŽAIDĖJAI


345

RENGINIAI


Transformacijos Žaidimo vakaras

  • 2024 Kovo 7

Transformacijos žaidimo vakaras – svajojantiems atrasti naujus tikslus, pomėgius ir vertybes. Tai unikalus žaidimas, leidžiantis giliau pažvelgti į kiekvieno iš mūsų vidinį pasaulį. Registracija +37065233237 Data: 2024-03-07 18:00 - 20:30 Vieta: Arbatos magija, Bazilijonų g. 8, Vilnius Trukmė: 2,5 val.

ŽAIDĖJŲ ATSILIEPIMAI


ŽAIDIMO FASILITATORIAI
Rasa Šiekštelė

Vilnius

Tel: +370 61304751


Jelena Markūne

Vilnius

Tel: (+370) 65233237


Rūta Kazakevičienė

Marijampolė

Tel: +370 68528659


Rasa Norkienė

Vilnius

Tel: +370 61209149


Vitalijs Markūns

Vilnius

Tel: +370 64514852


Alge Jablonskienė

Kaunas

Tel: (+370) 62040420

TINKLARAŠČIO ĮRAŠAI


Transformaijos žaidimo gimimas

  • 2021 Birželio 10

Joy Drake neplanavo sukurti „Transformacijos žaidimo“, žaidimas pats beldėsi į durys ir nenorėjo „paleisti“ Joy. Papasakosime istoriją apie žaidimo gimimą (nuo to laiko jis yra „Findhorn“ bendruomenės dalis) ir tai, kaip Kathy Tyler tapo viena iš žaidimo įkūrėjų ir pamilo šį žaidimą!

Transformacijos žaidimas – veidrodis, kuriame atsispindi mūsų gyvenimas

  • 2020 Kovo 13

„Transformacijos žaidimas – tarsi mūsų gyvenimo, mūsų pasaulio versija. Žaidimo metu kiekvienas žaidėjas gyvena savo mažą gyvenimą. Pamačius, kas vyksta žaidime, galima suprasti, kas vyksta realiame žmogaus gyvenime. Po žaidimo vyksta pokyčiai, nes žmogus suvokia kažką apie save, kitus, santykius, tai, kas jam trukdo, ko jam trūksta. Žmogus žaidimo metu gauna patirties ir ima keisti savo požiūrį. Kartais ir vienas nedidelis pokytis gali turėti įtakos žmogaus gyvenimui“, – sako žaidimo fasilitatorė J. Markūnė.

Skeptiškai nusiteikusi DŽEINĖ ALEKSANDER išbando naują kokteilių ir konsultacijų vakarėlį: Jūsų gyvenimą siūlantis pakeisti, pakvaišęs stalo žaidimas

  • 2019 Gegužės 13

Skeptiškai nusiteikusi DŽEINĖ ALEKSANDER išbando naują kokteilių ir konsultacijų vakarėlį: Jūsų gyvenimą siūlantis pakeisti, pakvaišęs stalo žaidimas Džeinė Aleksander paskelbė savo nuosprendį apie „tiesas pateikiantį“ stalo žaidimą. Ji teigia, kad prieš mėnesį pažaidus šį stalo žaidimą, jos karjera pasikeitė.

REGISTRACIJOS FORMA


Norėdami užsiregistruoti žaidimui, užpildykite šią formą.

Adresas

Kontaktai

+370 65233237
info@transformacijoszaidimas.lt

Informacija išsiųsta.