Transformacijos Žaidimo vakaras su Jelena Markune

  • 2018 Spalio 24

Transformacijos žaidimo procesas labai kūrybingas – tai yra patirtis, kurią įgydami suprantame apie save daugiau ir, jei norime, kitaip pradedame žiūrėti į save, kitus ir gyvenimą.

Transformacijos žaidimas (The Transformation Game®) sukurtas daugiau nei prieš 40 metu Škotijoje, Findhorne.

Tai yra kelionė po mūsų vidinį pasaulį, kur į bet kurį klausimą galima pažiūrėti iš skirtingų kampų, pamatyti, kur tam tikru momentu slypi mūsų stiprybės ar silpnybės bei padirbėti su skirtingomis savo asmenybės dalimis – siela (dvasinis lygmuo), kūnu (fizinis lygmuo), širdimi (emocinis lygmuo), protu (mentalinis lygmuo).

"Žaidimas Jums siūlo žaismingą, tačiau turtingą supratingumo būdą, dailiai pakeisiantį tai, kaip Jūs žaidžiate savo gyvenimą. Į tai galima žiūrėti kaip į sumažintą mūsų sielos kelionę gyvenimo keliu, suteikiančią suvokimo žmonėms, kurie tokiu būdu gali apžiūrėti savo sukurtus patyrimus ir įvertinti savo požiūrį į gyvenimą ir jo struktūrą. Stiprybės tampa aiškesnės, pabrėžiami mūsų apribojimai, aklavietės, suteikiamas šviežias požiūris į esamus iššūkius", - pasakoja Mary Inglis, viena iš žaidimo įkūrėjų, straipsnyje apie Transformacijos žaidimą.

Rezultatas - žaidimas suteikia galimybę padidinti savo gyvenimo sąmoningumo laipsnį, rasti atsakymus į Jus dominančius klausimus skirtingose gyvenimo situacijose, gyvenimo kryžkelėse, sudėtingais momentais, įnešti į kasdieninį gyvenimą išminties ir ramybės, gyventi pilnai ir džiaugsmingai, atverti naujas galimybes.


Šio vakaro metu Jūs turėsite galimybę sužaisti trumpąją žaidimo versiją (Intuitive Solutions) bei:
Išsigryninti sau aktualų klausimą bei norą, kuris rūpi daugiausia šiuo momentu
Suprasti priežastis, trukdančias tam klausimui ar norui išsipildyti
Surasti veiksmų kryptį ar išspręsti aktualu klausimą
Arčiau susipažinti su Transformacijos žaidimu ir per žaidimo prizmę sužinoti kažką naujo apie save.

Užsiėmimo laikas: spalio 24 d., 18.30 – 21.00 val.

Kaina: 20 Eur.

Vieta: “Studija 365”, V.Grybo g. 17, Vilnius
Būtina registracija: studija365@gmail.com
Galutinai registracija patvirtinama po apmokėjimo. Banko sąskaitos numerį atsiųsime užsiregistravusiems.


Lektorė:

Jelena Markūnė – sertifikuota Transformacijos žaidimo fasilitatorė.
„Mano gyvenime Transformacijos žaidimo procesas jau atnešė daug stebuklų, o dabar, dirbdama su kitais, matau, kaip tokie stebuklai vyksta ir kitų žmonių gyvenimuose. Man Transformacijos žaidimas - tai gražiausias ir stipriausias instrumentas darbui su savimi ir su savo resursais, kur žaidimo metu galima išmokti mylėti save ir kitus, judėti į prieki laisvai, lydint džiaugsmui, išdrįsti daryti naujus dalykus, apie kuriuos svajojame, tai procesas, kuris kaskart išlaisvina, suteikia ramybės bei džiaugsmo.“