Transformacijos žaidimo® Fasilitatorių Mokymai Vilniuje

  • 2019 Vasario 8

Transformacijos žaidimo® Fasilitatorių Mokymai Vilniuje

Mokymų trukmė: dvi sąvaites, 2019 m. vasario 8 – 21 dienomis

2019 metu vasarį Vilniuje prasidės dviejų savaičių mokymai, kurio metu bus galima išmokti profesionaliai vesti Transformacijos žaidimą pagal išplėstas taisykles bei tapti akredituotu Innerlinks Transformacijos žaidimo® fasilitatoriumi. 

Mokymus sudaro teorinės paskaitos bei mokymasis per Tranformacijos žaidimo procesą. 

Registracija baigiasi du mėnesius prieš mokymų pradžią. Kiekvienam dalyviui yra siunčiamas žaidimo komplektas su išplėstine instrukcija, kad galėtumėte susipažinti su ją ir pravesti praktinius žaidimus dar prieš pradėdami mokytis. 

Mokymų dėstytoja: akredituota Transformacijos žaidimo® fasilitatorė ir sertifikuota Innerlinks trenerė Tatiana Scherbakova iš Maskvos.

Mokymų kaina - 1650 Eur. Avansas - 500 Eur, po avanso gavimo kiekvienam dalyviui yra siunčiamas žaidimo komplektas su išplėstine instrukcija, kad galėtumėte susipažinti su ją ir pravesti praktinius žaidimus dar prieš pradėdami mokytis. Maksimalus dalyvių skaičius - 6 dalyviai.

Kaina sudaro: mokymai, žaidimo komplektas, kava/arbata, užkandžiai, patalpų nuoma mokymams.

Mokymai vyks rusų kalba, be vertimo.

Detalesnė informacija siunčiama el.paštu. 

Kontaktinis asmuo: Jelena Markūne
El.paštas: info@transformacija.lt 
Telefonas pasiteiravimui: 865233237

Transformacijos Žaidimą® sukūrė Findhorn Bendruomenėje, Škotijoje. Transformacijos Žaidimas yra registruotas prekės ženklas ® 1986-2018 Joy Drake ir Kathy Tyler, InnerLinks Inc. Visos teisės saugomos.