Transformacijos žaidimas Vilniuje

  • 2019 Lapkričio 23

Transformacijos Žaidimas su Jelena Markūne Vilniuje

lapkričio 23 d., šeštadienį, 9.30 - 17.00 val., su pertrauka pietums.

Transformacijos žaidimo procesas labai kūrybingas – tai yra patirtis, kurią įgydami suprantame apie save daugiau ir, jei norime, kitaip pradedame žiūrėti į save, kitus ir gyvenimą.

Transformacijos žaidimas (The Transformation Game®) sukurtas daugiau nei prieš 40 metu Škotijoje, Findhorne.

Tai yra kelionė po mūsų vidinį pasaulį, kur į bet kurį klausimą galima pažiūrėti iš skirtingų kampų, pamatyti, kur tam tikru momentu slypi mūsų stiprybės ar silpnybės bei padirbėti su skirtingomis savo asmenybės dalimis – siela (dvasinis lygmuo), kūnu (fizinis lygmuo), širdimi (emocinis lygmuo), protu (mentalinis lygmuo).

"Žaidimas Jums siūlo žaismingą, tačiau turtingą supratingumo būdą, dailiai pakeisiantį tai, kaip Jūs žaidžiate savo gyvenimą. Į tai galima žiūrėti kaip į sumažintą mūsų sielos kelionę gyvenimo keliu, suteikiančią suvokimo žmonėms, kurie tokiu būdu gali apžiūrėti savo sukurtus patyrimus ir įvertinti savo požiūrį į gyvenimą ir jo struktūrą. Stiprybės tampa aiškesnės, pabrėžiami mūsų apribojimai, aklavietės, suteikiamas šviežias požiūris į esamus iššūkius" -pasakoja Mary Inglis, viena iš žaidimo įkūrėjų, straipsnyje apie Transformacijos žaidimą.

Rezultatas - žaidimas suteikia galimybę padidinti savo gyvenimo sąmoningumo laipsnį, rasti atsakymus į Jus dominančius klausimus skirtingose gyvenimo situacijose, gyvenimo kryžkelėse, sudėtingais momentais, įnešti į kasdieninį gyvenimą išminties ir ramybės, gyventi pilnai ir džiaugsmingai, atverti naujas galimybes.

Žaidimo metu Jūs turėsite galimybę sužaisti pilną žaidimo versiją bei:
- Išsigryninti sau aktualų klausimą bei norą, kuris rūpi daugiausia šiuo momentu;
- Suprasti priežastis, trukdančias tam klausimui ar norui išsipildyti;
- Surasti veiksmų kryptį ar išspręsti aktualų klausimą;
- Per žaidimo prizmę sužinoti kažką naujo apie save.

Dalyvių skaičius – iki 6 žaidėjų.

Užsiėmimo laikas: lapkričio 23 d., šeštadienį, 9.30 - 17.00 val., su pertrauka pietums.
Žaidimo trukmė – 6-8 val.

Kaina: 100 Eur.

Būtina registracija: info@transformacija.lt

Apie lektorę:
Jelena Markūne – sertifikuota Transformacijos žaidimo fasilitatorė.
„Mano gyvenime Transformacijos žaidimo procesas jau atnešė daug stebuklų, o dabar, dirbdama su kitais, matau, kaip tokie stebuklai vyksta ir kitų žmonių gyvenimuose. Man Transformacijos žaidimas - tai gražus ir stiprus instrumentas darbui su savimi ir su savo resursais, kur žaidimo metu galima išmokti mylėti save ir kitus, judėti į prieki laisvai, lydint džiaugsmui, išdrįsti daryti naujus dalykus, apie kuriuos svajojame, tai procesas, kuris kaskart išlaisvina, suteikia ramybės bei džiaugsmo.“
---
ATSILIEPIMAI apie žaidimus su Jelena:

Rasita
“Žaidimo metu atradau save iš naujo ir gavau atsakymus į klausimus, kurie man seniai kirbėjo viduje. Esu patenkinta savo sprendimu sudalyvauti žaidime, nes tai pakeitė mano požiūrį į ateitį. Aš dabar gerai žinau, ko noriu ir kaip tai pasiekti. LABAI AČIŪ, nes kito žodžio nerandu, kaip apibūdinti jausmą viduje…”
---
Alvydas
“Man labai patiko šis žaidimas, įžanga ir visas veiksmas praėjo labai turiningai. Jelena sugebėjo paaiškinti visus dalykus, o meditacijas vedė labai profesionaliai. Ačiū už žaidimą.”
---
Egidija
“Nors gyvenime esu pastebėjusi įdomų ir labai tikrą materialių daiktų, simbolių, ženklų kalbėjimą su žmogumi, bet tooookio ryšio dar nebuvau regėjusi. Žaisdama jaučiausi taip lyg kauliukas, kortelės, akmenukas ir visas kambarys buvo mano pirštų, širdies, galvos ir viso kūno pratęsimas. Transformacija įvyko tiesiog akyse
(ir širdyje!) Aiškiai pamačiau, kur sėdėjo mano daugiametė depresija ir kaip ji išsisklaidė it koks dūmas. Jelena labai neįkyriai, tačiau “kietai” ir iki galo vadovavo procesui. Po žaidimo mačiau, kaip seni įpročiai vėl prisistatė, tačiau jie buvo taip aiškiai matomi, kad net juokinga darėsi. Natūrali būsena yra ramus šviesus džiugumas ir jei jo nėra, vadinasi kažkas jį užgožia. Žaidimas leidžia pamatyti tą “kažką” per įvairias sritis ir problemas, kurios šiuo metu tave kamuoja. Labai efektyvus įrankis ir vertas tų pinigų, kuriuos sumoki.”
---
Transformacijos žaidimą (The Transformation Game®) sukūrė Findhorn Bendruomenėje, Škotijoje. Transformacijos Žaidimas yra registruotas prekės ženklas 1986-2018 Joy Drake ir Kathy Tyler, InnerLinks Inc. Visos teisės saugomos