Didelio formato Transformacijos Žaidimas Grupei

  • 2019 Vasario 23

Dienos tema - Klestėjimas.

Tikslas - kiekvienam dalyviui rasti savo klestėjimo šaltinį, geriausią būdą savo įgūdžiams bei patirčiai panaudoti, įnešti daugiau laimės, energijos ir grožio į savo gyvenimą.

Šio žaidimo formatas - Išplėstas Transformacijos žaidimas grupėje, vedėja - Tatjana Scherbakova, sertifikuota Transformacijos žaidimo fasilitatorė, turinti daugiau nei 20 metų patirtį, oficiali Innerlinks trenerė bei atstovė.

Kiekviename žaidimo etape į pirmą planą bus iškeltas vienas iš žaidėjų, kuris žais už visą grupę. Bus fokusuojamasi į patirtį, kurią kiti dalyviai nagrinės įvairiais būdais. Judėdami žaidimo/gyvenimo taku, turėsite galimybę gauti įžvalgų, susidurti su iššūkiais, blokais, gal net įgauti stebuklų ir transformacijos patirtį, tarnauti sau ir kitiems bei patirti kūrybingumo pasireiškimą. Kita galima patirtis yra susijungimas su angelais, intuicija bei veikimo pagal ją išbandymas, naujų kelių ir resursų, kad įveikti kliūtis ir sunkumus, paieška, o taip pat palaiminimas vienas kito bei žemės.

Žaidimas vyks rusų kalba.

Data: 2019 m. vasario 23 d.
Laikas nuo 9:30 iki 19:00

Dalyvavimas - 100 Eur.

Registracija būtina el.p.: jelena.markune@gmail.com
Telefonas pasiteiravimui: Jelena 865233237, Indra 860422224

Transformacijos žaidimas (The Transformation Game®, www.innerlinks.com) sukurtas daugiau nei prieš 40 metu Škotijoje, Findhorne. Findhorn (www.findhorn.org) - tai vieną sekmingiausių pasaulyje dvasinių eko bendruomenių.